0 obserwujących
27 notek
9360 odsłon
125 odsłon

Antysemityzm w Krakowie

Wykop Skomentuj3
W dniu wczorajszym po godzinie 20 wydało się….
Polsko - argentyńsko - brazylijsko - słowacko - czesko – portorykanski zaciąg Wisły Kraków dokonał pogromu wpisując się znany wszystkim polski antysemityzm.
Jak się okazuje antysemityzm jest w Polsce tematem ważnym i aktualnym, tego zjawiska nie da się wytłumaczyć racjonalnie.
Andrzej Szczypiorski TW Mirek miął racje pisząc "Msza za miasto Arras" katolicki antysemityzm jest obrzydliwy, winno być nam wstyd...
Rzeczą kluczowa jest sprawdzenie czy piłkarze Wisły Kraków przynależą do jakiejś zbrodniczej faszystowskiej organizacji, co wydaje się pewne.. Należy ich przykładnie ukarać, na co najmniej 5 lat więzienia bez możliwości przedterminowego warunkowego zwolnienia, wydaje się, że w takiej sytuacji już sama moralna ocena występku zastąpi Sąd.
Jest jeszcze nadzieja ze młode pokolenie, wychowane w tolerancji i poszanowaniu dla kultury żydowskiej oddałoby mecz walkowerem, wygrywając moralnie nad antysemityzmem Pogrom i pogarda, brutalne i bezwzględne 5: 0
Hańba, to chyba zbyt małe słowo, aby oddać wymowę czynu zbrodniarzy z Krakowa. Ksenofobia i rasizm naszych piłkarzy wołają o pomstę do nieba.. Jak ten ciemnogród zechce potem spojrzeć w twarz drugiemu człowiekowi?
Musimy podjąć trud walki z nienawiścią Pan Cupiał winien również zastanowić się nad postawa swoich ludzi, zaczynając od zwolnienia antysemity Skorży i polskich piłkarzy biorących udział w tym żenującym spotkaniu jak również kolaborujących z nimi przyjezdnych z innych krajów.
Jadowita nienawiść spowodowała ze 7 milionowe zakupy piłkarzy poczynione przez właściciela Beitaru Jerozolima okazały się straconymi? Kto za to zapłaci?
Myślę ze szowinistyczny Pan Cupiał powinien poczuć się w obowiązku wyrównania tych strat…
Stawiam wiec bardzo poważne pytanie;
Kto teraz przeprosi zwierzęcy polski antysemityzm, kto? cdn
Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale