0 obserwujących
823 notki
451k odsłon
  717   0

Polską być bardzo trudno

 Na wstępie uprzedzę ludzi wrażliwych, że na tym blogu posługuję się bardzo często językiem szewca, albo szewców, znacznie rzadziej korzystam z zasobów i pokładów  Słowackiego, choć przyznam, że Słowacki wielkim poetą był, choć Słowacki.

Wracając do aproposa zawartego w tytule trzeba nam powiedzieć, że obecnie Polska ma p....ne. I nie chodzi tu tylko o katastrofalne rządy, bo to skutek, nie przyczyna. Chodzi tu o to, jak żyć, jak żyć ma Polska, gdy z lewej strony niemiły sąsiad i z drugiej jeszcze gorszy?

Proszę mnie nie przerywać, wiem, co mówię

 Teoretycznie Polska ma najwiekszy potencjał w Europie aby za jednym pokoleniem  stać się najmocniejszym i najważniejszym państwem tej części świata. Teraz tak, albo zacznę wymieniać atuty i walory, albo skupię się na tym, co trzeba robić, aby Polsce nie było tak trudno. Wybieram to drugie, będzie znacznie krócej.

 

Brzydka panna na wydaniu a zbiorowy gwałt na niej

Taka paskudna, w jednej, starej koszuli a szarpią nią i rozdzierają na pasy najwięksi polityczni Alfonsi tego świata. Czyżby profesor po maturze mijał się z prawdą mówiąc -  nikt na nią nie spojrzy, a żeby ją dutknąć palicem któryś Alfons chciał, będzie musiała mu jeszcze dopłacić. Jak widać w przypadku tego profesora tajne nauczanie oznacza tylko wiedzę tajemną, niestety.

Oni swoje, my swoje

Tylko sękaty debil może myśleć, że jakimś państwom zależy, aby inne kraje miały lepiej od innych. To wojna, jak pierdyknął nieopatrznie kręcący reżyser, a jeśli tak,  to każda strona grabi pod siebie i nie ma zmiłuj się.

Zadanie pierwsze i najważniejsze

Ustawicznie dążyć do całkowitego osłabienia  Niemiec i Rosji, zawiazując np. koalicje regionalne, coś na wzór polityki Jagiellonów i prezydenta Lecha Wielkiego. Nie żałować grosza na rozbudowę agentury wpływu. Przekupywać, szantażować, kompromitować, itd, itd. Zakładać fundacje i stowarzyszenia, których głównym celem będzie propagowanie najgorszych, demoralizujących zachowań  wśród młodzieży naszych ''ukochanych sąsiadów''. Nim przystąpi się do działania, w trybie pilnym oczyścić nasz kraj z wszelkich szpiegowskich i agenturalnych naleciałości.

Wystarczy, bo wróg nie śpi

Myśle, że  się w pełni ze mną zgodzisz, co do kroków i środków, które trzeba podjąć aby już nigdy w kraju nad Vistulą najwyższe stanowiska w państwie nie zajmowali fircyki, pajace i zwykłe judaszowe kanalie, sprzedawczyki  i zdrajcy. Jeśli się jednak ze mną nie zgadzasz i widzisz inną drogę podziel się swoimi uwagami, to blog demokratyczny, każdy głos zostanie z uwagą wysłuchany.  To nic, że cie wygwizdam  jak ostaniego kretyna, bo tylko kretyn może mieć tu jeszcze jakieś wątpliwości. Sorry wodzu, rzecz idzie o Polskę, a tu na pierdy  nie ma miejsca.

 

Lubię to! Skomentuj41 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale