197 obserwujących
2082 notki
3550k odsłon
  2675   0

Kynologiczny przekaz dla kumatych

image

Poszedłem kochani wczoraj ja na spacer. Na takie łąki, mamy tu u nas takie błonia, znaczy się meadows. Choć to niedziela, więc środek tygodnia, to mnóstwo ludzi na spacerze. Z psami i bez. Ludzie uśmiechnięci, zadowoleni, nie to co w pisowskiej Polsce. Życzliwi sobie. Widać do czwartku pieniędzy starczy. Dobrą politykę prowadzi nasz rząd z tym zamknięciem pubów. Mnóstwo pieniędzy można zaoszczędzić. Przy pierwszym lockdownie, każda rodzina statystycznie zaoszczędziła ok. 700 funtów. Te psy zadowolone, nie to co w pisowskiej Polsce. Widać od razu różnicę między psami z rodzin liberalno - postępowych, a tymi nienawistnymi prawicowcami. Te spojrzenia takie wrogie, oczy przekrwione. A te liberalne jumping & barashking, znaczy się po naszemu skaczą i baraszkują zadowolone.

image

Dwa liberalne psy rasy samiec próbują się z czepić. Wiadomo wiosna za pasem. U nas teraz prawie wszyscy się szczepią, chodzi o dołączenie do odpowiedzialności stadnej. Tak piszą w gazetach. Nawet żartuje się w pewnych kręgach - po zablokowaniu dostaw przez panią van der Leyen - że teraz więcej u nas punktów szczepień jak szczepionek. A te psy dokazują, te bez smyczy. Wolnościowcy. Radośnie barking, ale nie za mocno... niektóre hawking... o tak: haw ! haw ! znaczy się szczekają po naszemu.

image

Nie trzeba znać języka migowego psów, by się zorientować, że szczekają przyjaźnie. Z otwartym sercem. A te z rodzin konserwatywno - prawicowych, o odchyleniu faszystowskim to po spojrzeniu widać, że wyszarpałyby ci żołądek ze śledzioną. Jaki pies taki i właściciel. Już samo spojrzenie wystarczy, by wiedzieć na kogo kto głosuje. Kto jest za wolnością i postępem, a kto zwolennikiem smyczy, prześladowań oraz bicia psów i suk. Jeden spacer, dwa obrazy i jakie wnioski. Psy są dokładnie takie jak ich właściele. Dlatego ja napisałem tę notkę. 

image

Przyszedł mi do głowy pomysł na konkurs z nagrodami, z tym że nie wiem jeszcze jakimi. Czy potrafimy - bazując na głównym podziale politycznym w Polsce i na podziałach odpryskowych - odgadnąć na podstawie wyglądu psa przekonania polityczne jego właściciela ? Do konkursu zapraszam osoby pełnoletnie, nie muszą być szczepione. 

PS. Przepraszam za mój niedoskonały kynologiczny angielski, ale ja się dopiero uczę tych słówek. 

image

Pies nr 1 

image

Pies nr 2 

image

Pies nr 3 

image

Pies nr 4 

image

Pies nr 6 

image

Pies nr 7 

image

Pies nr 8 

image

Pies nr 9

image

Pies nr 10 

image

... no tu to proste, pies zwolennik TVN i Hołowni 

Lubię to! Skomentuj173 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości