Smok Eustachy Smok Eustachy
1645
BLOG

Bolszewicy wykańczają mienszewików

Smok Eustachy Smok Eustachy PiS Obserwuj temat Obserwuj notkę 17

Jedynym ratunkiem naszym jest zajumanie kota Kaczora. Trzeba założyć organizację prozwierzęcą, oczywiście certyfikowaną i na mocy nowej ustawy wejść do chaty Komendanta i na mocy kontroli w asyście Policji zabrać go. Precedens jest bo za czasów premiera Millera różne oprychy domeldowywały się babciom i w asyście Policji wjeżdżały na chatę. Wszystko było zgodne z prawem, konstytucją i Unią Europejską dopóki dwóch dziennikarzy nie domeldowało się Millerowi do domu. I się zrobiła chryja że jednak nie można. Tak funkcjonuje państwo nie od dzisiaj. W każdym bądź razie Kaczor dowalił maksymalnie i rozpirzył koalicję sam z siebie. W obliczu nieudolności opozycji postanowił ją zastąpić. Sam eksport mięsa do Izraela to jest rynek warty 8 miliardów złotych i kto to przejmie? Żeby PO zrobiła taki wałek jak PiS teraz z zakazem hodowli i uboju to ktoś by im musiał zdrowo posmarować. A pisiorom nikt nie posmarował i za frajer zrobili. Przyszłość jest niepewna, koalicja zagrożona, około pięćdziesięciu posłów się zbuntowało i zagłosowało przeciw albo się wstrzymało. Widmo rządu mniejszościowego wisi nad nami i to nie jest takie złe. Pisiory bredzą o tym od rzeczy. Wreszcie rząd by musiał wykonywać ustawy a nie wprowadzać nowe. Jakby faktycznie potrzebował przeprowadzenia jakiejś ustawy to by musiał pogrozić sejmowi dymisją i wcześniejszymi wyborami.

Mówiąc poważnie to zawsze była w PiS frakcja lewacka, która gryzła się z oficjalną normalnościową linią partii. Czabański nie wszedł do sejmu bo się zdradził, że jest lewakiem i ludzie nie chcieli na niego głosować. Tygodnik Do Rzeczy wyciągnął też szefa młodzieżówki pisoskiej Moskala, który podobnie nie kryje że jest lewakiem i wysmażył tą nieszczęsną ustawę, w reakcji na nią redaktor Ziemkiewicz zapowiedział zaś wycofanie się z TVP Info. Wiadomo, dlaczego PiS dopuścili do władzy: bo realizuje lewacką agendę. Będzie jeszcze o tym bo nie o tym jest ten wpis.

II Bolszewicy wykańczają mienszewików

Ad rem:

Motto:

- Dzięki, Wasza Wspaniałomyślność!! - zakrzyknął ów w kubraku malinowym, z klęczek powstając. - Tu oto - trzepnął się po kieszeni wzdętej - mam ci nowe formuły i wzory, którymi poprawnie już i całkowicie można uraić Legarczyków; jest to sprzężenie, czyli połączenie tylne, a nie szeregowe, które mi się jeno wskutek omyłki wkradło trzysta lat temu w rachunki!! Zaraz lecę w życie tę wielką nowość wcielać!!
I, faktycznie, już się brał do klamki na oczach nas wszystkich, osłupiałych. Wówczas zdrętwiałą opuściłem dłoń i odwracając oczy rzekłem do profesora:
- Wycofuję postulała moje - czyń waść swą powinność... Ryknąwszy z cicha, zaraz skoczyli we czterech, Malapucego dosiedli, okiełznali i poty się nim zajmowali, aż go na świecie nie stało.
(Stanisław Lem Cyberiada, kto czytał to wie o co chodzi, a kto nie to niech przeczyta)

Nie spodziewałem się, a raczej spodziewałem się że wybitnego lidera KODa Mateusza Kijowskiego nie da się przebić w najbliższej przyszłości. Tymczasem Michał Sz. znany jako Margot wyrósł na lidera postępu i opozycji, detronizując nawet Biedronia z funkcji dyżurnego homoseksualisty kraju. I tego się nie spodziewałem. Czy jasne jest, czego się spodziewałem a czego nie spodziewałem? Kaczofobiczna ekstaza środowisk opozycyjnych doprowadziła je do bezkrytycznego poparcia owego Sz., nie sprawdzili nawet kto to jest i co sobą reprezentuje. Biedny chłopiec bestialsko zatrzymany przez Policję - tak się nad nim użalali. Tyle że chłopiec ma 25 lat. No nieważne. W każdym razie znany kolektyw Stop Bzdurom w skład którego wchodzi on zwyzywał prezydenta Warszawy, kandydata na prezydenta Polski z dziesięciomilionowym poparciem Rafała Trzaskowskiego. Trzaskowski, który się kreował w pewnym momencie na Czaskowskiego, nieba by temu kolektywowi przychylił: pozwala im mieszkać w skłocie zamiast go sprzedać na biurowiec, puszcza tramwaje równości z lipną tęczą, organizuje im taktyki uliczne itp.
Podobnie się dzieje w USA przy okazji akcji Black Lives Metter, która była podtrzymywana przez Demokratów: rozwiązywali oni policję miejską, nie zgadzali się na wjazd Gwardii Narodowej itp. Tam gdzie Demokraci nie rządzili zadymy nie miały szans się utrzymać. W każdym razie demonstranci atakowali popierającą ich TV CNN, będącą lewacką tubą propagandową. Wtrąbili też szefowi policji, który kazał klękać funkcjonariuszom i przepraszać. Jakiś wieżowiec burmistrza podpalali, ale nie zakumałem, czy to siedziba urzędu była czy prywatna inwestycja jakaś mieszkaniowa. Nieważne.image

Do głosu dochodzą młodzi radykałowie, którzy pogardzają starymi radykałami. Otwarcie odrzucają państwo prawa, zasady prawne, różne tam takie inne rzeczy, które można rozwinąć w komentarzach. Jak się da to posługują się przemocą. W Ameryce skala tego jest większa, w sensie dochodzi do ostrzału i ofiar śmiertelnych. Starzy popierają młodych, mimo że obrywają od nich. No bo co mają robić?

To zjawisko wspomniany redaktor Ziemkiewicz słusznie określił jako wycinanie mienszewików przez bolszewików, epatując społeczeństwo Kiereńskim. Mało kto wie kto to był ten Kiereński. W każdym razie który raz my przechodzimy przez ten proces? Drugi czy Trzeci? 1917 to był pierwszy raz, który miał apogeum w 1920 roku. Bitwa Warszawska, ściągająca na nas niechęć całej postępowej Europy i Unii Europejskiej. Potem 1944 i ówczesne dociskanie śruby  a teraz to. Ileż razy można się dawać nabierać?

III Ideologia LGBT

Towarzysz Lenin słusznie zauważył, że rewolucja ma swoje etapy i każdy etap ma swoją prawdę etapu, która się zmienia nawet o 180 stopni wraz z etapem. My jesteśmy zapóźnieni, na poprzednim etapie gdzie nie ma ideologii LGBT. Na następnych etapach już jest, np zniszczenie rodziny. Jako że podaję wiedze z następnych etapów los mój jest nielekki. Kiedy pisałem, że kobieta osiągając orgazm z mężczyzną kolaboruje z systemem patriarchalnym, erotyzując opresję, której ulega to nikt nie chciał wierzyć. Tamci się miotali że zdradzam ich tajemnice a nasi niegramotni, w pale się nie mieściło. Teraz będę opisywał powoli tą ideolo LGBT co jest o tyle ważne, że z uwagi na polską specyfikę może powstać u nas organizacja homoseksualistów nie identyfikujących się z wspomnianą ideologią LGBT, a nawet ją zwalczających. Tzn chcących przekonać społeczeństwo, że są normalni a nie popierniczeni. Wróżba ta moja powoduje ataki furii w różnych miejscach, co mnie nie dziwi. Nie o tym jednak chciałem pisać:

Okazało się dowodnie, że na PiS nie ma co liczyć i sami musimy opracować swoją linię ideową. Moje przemyślenia są takie:

W zasadzie dlaczego się musimy przejmować jakimiś problemami drugorzędnymi bez znaczenia dla nas? Czy oni się przejmują naszymi problemami? Na razie jesteśmy zajęci zwalczaniem antypolonizmu i katofobii. Ile kościołów jest rocznie podpalanych na terenie Unii Europejskiej i ilu księży jest mordowanych? A u nas co się dzieje? Jak ktoś chce czegoś od nas to niech na początku pokaże swe zaangażowanie w rozwiązywanie tych problemów, które z definicji są poważniejsze. Etc. etc. Ośrodek Monitowania Zachowań Katofobicznych niech ufundują.

Jeden z drugim gada raz to, raz sio. Pomarudzi trochę a konstruktywnego nic nie wymyśli.

Kilka zdań wyjaśnienia: 1. Mam chwilowo dość kłapania bredni o niewyszkolonej załodze. 2. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Sasinie. 3. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Kaczafim wysyłającym brata. Kwestie te są omówione po wielokroć i obecnie wypisywanie pierdół na te tematy szczególnie przez trolle w stylu Chirla, etc etc musi być traktowane jako wrzutki. Będę kasował bez ostrzeżenia. 4. Zabanowanych odbanuję jak mi przyjdzie ochota. 5. Maskirowce mówimy nie ale nie banujemy, przynajmniej na razie. Szczególnie nie banujemy Piko bo z A-Temem kto wie? Jak jakiś troll chce dyskutować na w/w tematy to niech zrobi wpis u siebie.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka