42 obserwujących
723 notki
884k odsłony
  1864   4

Fejsbuń Padł

I Whatsapp i  Instagram i wszystko. Jeszcze jakby synchronicznie padło Google to mamy armagedon większy niż Covid. Paraliż taki. Powiem wam, że informatycy robią takie rzeczy jak nie dostają podwyżek. Tj serwis administracyjny jest przeźroczysty jak wypełnia swoje zadania, dlatego może być lekceważony. Wywołanie awarii uzasadnia istnienie administratorów jako elementu kluczowego dla działania. A jak coś to macie. Nie wiem co się stało ale zakres awarii jest ogromny. Nie mogą tego naprawić bo pracownicy muszą wejść do serwerowni a nie mogą bo wejście wymaga działających serwerów Facebooka. Normalnie cyrk który pokazuje, że wszystko to się trzyma na 3 goździach i tak jest wszędzie, w bankach też. Bo o administracji rządowej nie wspomnę.

Spodziewam się serii samobójstw jutro spowodowanej brakiem dostępu do Facebooka. I przestańcie truć o stracie 7 miliardów na akcjach. We 2 tygodnie się to podniesie i odrobią. A jak nie sprzedajesz akcji to nic nie stracisz. Chyba że padło na amen i nie wstanie.

Nie no nikt nie udowodni że to celowe. Bo jak. Ale jest to kolejne poważne ostrzeżenie dla użytkowników infrastruktury informatycznej, które zostanie zlekceważone. Tak będzie. Normalnie LOL.

Wracając do Googla. Pomyślcie co by się stało jakby dodatkowo padły usługi Google. Wyszukiwarka. Wiecie ilu ludzi nie umie wprowadzić adresu strony tylko klepie w wyszukiwarce Googla? Nie wiecie. Paraliż Androida, meila, wszystkiego. O matko.

Lubię to! Skomentuj36 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie