Smok Eustachy Smok Eustachy
36549
BLOG

Odwet PiS i red. Warzecha w TVP

Smok Eustachy Smok Eustachy Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 65

Wiara w skuteczność TVP jest chyba nikła. Red. Rachoń przeszedł do Republiki, co robi złe wrażenie. Z drugiej strony lewicowy publicysta Otoka-Frąckiewicz wyraża pogląd, że jest restytucja możliwa. Ja zaś przypominam, że PiS nie skasował ustawy o zagranicznej pomocy policyjnej, czyli Tusk może wezwać Specnaz.

Jesteśmy bowiem w takiej sytuacji, jak przy okazji sekłeli. Przypominam, że już po Przebudzeniu Mocy można było podejrzewać, że rzecz się zawali. Po Ostatnim Jedi było to już pewne, ale dowodów nie było. Dopiero Skywalker: Odrodzenie dał namacalny dowód na nieuchronną badziewność i dziadostwo tej trylogii. Tu było podobnie: od 2015 roku było wiadome, że morskie opowieści o praworządności i konstytucji to ściema, która się skończyła już jakiś czas temu. Konkretnie na prymacie europrawa nad konstytucją. Próba nielegalnego wyboru sędziów TK przez platfomersów to nie tylko naciągnięcie prawa, ale i jego złamanie. Ale nie tylko o złamanie tu chodziło: TK ma orzekać o zgodności z konstytucją i próba uczynienia z niego ostatniego bastionu kaczofobii stanowiła pogwałcenie konstytucji. I totalitarni powinni wtedy zaapelować do Rzeplińskiego o dymisję: powinni mu powiedzieć, że pogwałcił bratając się z nimi i winien wziąć odpowiedzialność i ustąpić. Przy czym on sam wiedział co robi więc tu nie ma mowy o jakimś odwoływaniu. Sam winien zrezygnować. Nie zrezygnował i stąd wiemy, że kwęki o praworządności to ściema. Ale dowód mamy dopiero teraz w postaci wjazdu do TVP. I próby rządzenia uchwałami. Wychwycili to konfederaci, którzy opisują atak. Podaję linka:

https://youtu.be/Rz0VEdrzeYI?si=JdZKAgrkmRJxUcsb


Są też wypowiedzi Bosaka, które zostały przeze mnie odsłuchane, ale których nie chce mi się teraz szukać. Więc nie fikajcie w komciach, że nie ma, bo są. Działają one na korzyść kaczystów, podobnie jak hasło PiS, PO jedno zło w 2015. Skoro jedni są warci drugich to bez różnicy jest, na kogo zagłosujesz, więc możesz i na Kaczora. Z drugiej strony gdyby TVP była na wyższym poziomie, to by miała łatwiej. Konfederatów wkurzyła, więc nie może liczyć na ich wsparcie.

Ale zróbmy test red. Warzechy i zastanówmy się, jak to będzie wyglądać za parę lat, kiedy się odwróci i to PiS wygra i utworzy rząd. Jakie oni uchwały uchwalą i jak wjadą. Tu nawet ratunek Unii Europejskiej nie pomoże i wsparcie TSUE z Jurovą.

https://youtu.be/1QzTYRPlW0k?si=c-WBrN81_44_1qI_


Na filmie: Pisowcy za 4 lata wygrywający wybory i przejmujący koryto. 

Wspomniany zaś red. Łukasz Warzecha wziął udział w audycji mianowańców okupujących gmach TVP na Woronicza. Wypadł tam słabo, nie zachowując minimum standardów rzeczowości: nie zaznaczył, że znajduje się wśród mianowańców, którzy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności finansowej w przyszłości. Nie wezwał ich do opuszczenia nielegalnie zajmowanego budynku. Z drugiej strony winę ponosi tu prawowita TVP: gdyby zapraszała red. Warzechę to by trafił na czarną listę Tuska i by teraz go nie zaprosili. Ponieważ nie potrafili go nawet zwolnić jak ludzie, to ma na nich wytrąbione. I tego pisowcy nie rozumieją, głosząc walkę o wolność słowa. Jest to wolność ich słowa tylko, więc reszta ma wytrąbione. Każdemu zależy na swojej wolności słowa, więc dlaczego ma akurat się przejmować wolnością pisowców? Sprawa jest zatem niejednoznaczna. Ja nie przesłuchałem jednak całej tej audycji, bo bełkot R. Kim i tej drugiej jest nie do zniesienia. Ten w okularkach jest zaś jałowy. Przewijałem i może mi jakaś celna wypowiedź red. Warzechy umkła. Trafiałem na same niecelne. Występ ten miał związek z jakimś orędziem Tuska: Tusk jak zwykle złamał prawo przy okazji, winien zwrócić się o orędzie do prawdziwych władz TVP, a nie do mianowańców Sienkiewicza. Dalej: nie wystąpił w worze pokutnym i włosiennicy, nie posypał głowy popiołem. Jakie są niezbędne warunki przywrócenia praworządności i pojednania:

Tusk z Sienkiewiczem, Bodnarem, resztą i całą Iustitią powinni urządzić procesję pokutną z włosiennicami, posypywaniem głowy popiołem i biczowaniem się. W odruchu rozpaczy winni lutować baranki o stalową płytę. Następnie winni udać się do prokuratury, aby złożyć zeznania i postawić wniosek o zamknięcie się w areszcie tymczasowym. Przywrócenie prawdziwych władz TVP i prawdziwych pracowników jest elementem niezbędnym. Próba rządzenia uchwałami i rozporządzeniami Bodnara otwiera oczy szerokim kręgom społecznym, które na razie są w głębokim szoku, ale im się utrwali. Kto jeszcze może mieć tu złudzenia jakieś względem rządów obozu praworządnofobicznego.

PS: Szczęśliwego Nowego Roku!!!!

Kilka zdań wyjaśnienia: 1. Mam chwilowo dość kłapania bredni o niewyszkolonej załodze. 2. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Sasinie. 3. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Kaczafim wysyłającym brata. Kwestie te są omówione po wielokroć i obecnie wypisywanie pierdół na te tematy szczególnie przez trolle w stylu Chirla, etc etc musi być traktowane jako wrzutki. Będę kasował bez ostrzeżenia. 4. Zabanowanych odbanuję jak mi przyjdzie ochota. 5. Maskirowce mówimy nie ale nie banujemy, przynajmniej na razie. Szczególnie nie banujemy Piko bo z A-Temem kto wie? Jak jakiś troll chce dyskutować na w/w tematy to niech zrobi wpis u siebie.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura