Smok Eustachy Smok Eustachy
706
BLOG

W szponach feministów

Smok Eustachy Smok Eustachy Kultura Obserwuj notkę 16

Salon24 był łaskaw zamieścić wywiad z Prof. Jacek Santorskim [1], który jest dowodem na upadek tzw elit w Polsce. Jest on związany z tzw Kongresem Mężczyzn, oskarżonym o bycie żałosną emanacją myślenia feministów. No nie wierzę że można szczerze sadzić takie kocopoły. Nie dzisiaj, kiedy rzetelna wiedza nie jest niedostępna. Nie używa ów profesor tak fundamentalnych terminów jak ściana i hipergamia, co jest dowodem na jego nikłe pojęcie. Dlatego zamieszczam kilka zdań na szybko, żebyście się zorientowali w sytuacji. Nie jest to żadne odkrycie Ameryki, a nawet wprost przeciwnie: 

40-latki zawodowo spełnione, wspaniałe, samotne z wyboru, popełniają błąd fundamentalny taki, że chcą być atrakcyjne w swoich oczach. Mniemają, że to co im się podoba w mężczyznach, podoba się mężczyzną w nich. Wykształcenie, zasoby, itp pozycja społeczna. Ale mężczyźni nie są hipergamiczni bo nie mogą. Skoro kobiety patrzą w górę to mężczyźni muszą patrzeć w dół, żeby się to jakoś spotykało. To co jest atrakcyjne dla kobiety w mężczyźnie jest nieatrakcyjne dla mężczyzny w kobiecie. Spytajcie się o te rzeczy profesora, a zobaczycie jak się rozdziawi. O konsekwencje ściany się go zapytajcie. 

image

Pomijając kwestie wdów alfa (spytajcie się o nie profesora i zobaczcie etc) to po ścianie mamy zderzenie rozbuchanego ego z malejącą atrakcyjnością. Owe 40-stki nie są atrakcyjne dla mężczyzn, którymi są zainteresowane. Bo kryteria męskie są inne. Zauważcie, że dwudziestolatki nie stawiają tej kwestii, bo one są w swoim topie. 40-latka jest dawno za swoim topem a 40-latek jest w swoim topie. Płcie są różne. No naprawdę. 

image

Są w powyższym tekście powtórzenia, bo materia jest trudna i profesor nie jest w stanie jej ogarnąć. Tłumaczenie mu że płcie się różnią jest zadaniem jałowym i nie polecam. A na koniec materiał, w którym red Ziemkiewicz został zelżony:

https://youtu.be/LLnL_yPb9vg?si=Gs_hPEAuqnkVo5QbSkreśliłem tych kilka zdań aby były te tezy dostępne w formie pisanej. Jest tak, że jak mężczyzna pracuje a kobieta nie pracuje  to jest to przemoc ekonomiczna wobec niej. A jak kobieta pracuje a mężczyzna nie pracuje to jest to przemoc ekonomiczna wobec niej. 

Przypisy: 

https://www.salon24.pl/newsroom/1373406,brakuje-mezczyzn-piotrusie-pany-jak-powinie-im-sie-noga-uciekaja-do-mamy

image


Kilka zdań wyjaśnienia: 1. Mam chwilowo dość kłapania bredni o niewyszkolonej załodze. 2. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Sasinie. 3. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Kaczafim wysyłającym brata. Kwestie te są omówione po wielokroć i obecnie wypisywanie pierdół na te tematy szczególnie przez trolle w stylu Chirla, etc etc musi być traktowane jako wrzutki. Będę kasował bez ostrzeżenia. 4. Zabanowanych odbanuję jak mi przyjdzie ochota. 5. Maskirowce mówimy nie ale nie banujemy, przynajmniej na razie. Szczególnie nie banujemy Piko bo z A-Temem kto wie? Jak jakiś troll chce dyskutować na w/w tematy to niech zrobi wpis u siebie.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura