Blog
solidarni 2010
MrKrzysiek62
MrKrzysiek62 Jestem zwykłym człowiekiem
0 obserwujących 76 notek 22592 odsłony
MrKrzysiek62, 11 stycznia 2017 r.

Opozycja anarchiczna!

212 4 1 A A A

Postkomunistyczne struktury, stara nomenklatura oraz odnowiona na jej korzeniach Nowoczesna nomenklatura stanowią dziś tzw. „ Opozycję”.

 Każda władza potrzebuje opozycji, opozycja jest częścią kontrolną władzy oraz przedstawia własny program dla dobra narodu.

 Dziś władza nie posiada merytorycznej opozycji a jedynie anarchistów ukrytych pod immunitetami.
 Przez ponad 25 lat obecna opozycja stworzyła całe struktury władzy począwszy od sołtysa do prezydenta z Trybunałem Konstytucyjnym na końcu.

 Większość mediów w Polsce pracowała na rzecz obecnej opozycji a rozpiętość ich rąk wychodziła poza Polskę.

 Dziś w obronie prawdziwej demokracji stoi tylko demokratycznie wybrany Rząd.

Rząd większościowy składający się z członków PiS wybranych przez Polaków, rząd spełniający obietnice wyborcze dane obywatelom.

 Anarchiczna opozycja nie posiada żadnych pomysłów dla Polski, ale posiada dawno zaplanowane działania, które realizuje dopuszczając się do oszukiwania nawet własnych członków. Oszukują wielu ludzi, którzy im zaufali, wierzą w ich hasła.

 Koalicja PO-PSL doprowadziła nasz kraj do ruiny, zniszczyła przemysł, odebrała społeczeństwu wiarę w sprawiedliwość i chęć do życia w kraju bez stabilizacji finansowej, opieki społecznej i medycznej, w kraju bezprawia i korupcji, bez perspektyw do życia.

 Głównym celem było wygnanie młodych i wykształconych zdolnych do stawiania oporu władzy w poszukiwaniu chleba poza granicami kraju, bowiem najłatwiej jest rządzić ludźmi starymi bez sił na walkę, ubogimi, żebrzącymi o pracę, upodlonymi, chorymi, potrzebującymi pomocy, którzy są zmuszeni do niewolniczej pracy, do pracy za wynagrodzenie na granicy opłacalności gdzie niejednokrotnie lepiej opłacało się pracować na czarno lub pobierać zasiłek. Taka sytuacja tworzyła korupcję i poszerzała koligacje a to znacznie rozbudowało biurokrację PO-PSL a tym samym nieproduktywne miejsca pracy utrzymywane z naszych podatków.

Tak wyglądała władza poprzedniej koalicji, ilość afer przekracza 2000 i nawet nie ma sensu do nich wracać, bo ośmioletnie efekty ich pracy pozostawią swoje skutki przez dziesiątki lat.

Koalicja opozycyjna miała władzę, pieniądze i stabilną przyszłość, jednym zdaniem, dziedziczyli wszystko, dziś toczy demoniczną walkę o własne losy. Całość działań opozycji skupiona jest na walkę o władzę walcząc do ostatnich sił przeciwko władzy PiS.
 Czołowi przedstawiciele opozycji opowiedzieli się za twardą walką w imieniu ich partii przeciwko PiS. Walka o partie i stanowiska a nie o Polskę i Polaków! Ta walka opozycji niestety przekracza wszelkie znamiona demokracji jak również jasno obrazuje anarchię i chęć doprowadzenia do upadku demokratycznie wybranego Rządu. To jest siłowa próba odebrania władzy i nie powinna pozostać bezkarna. Mamy zarejestrowany obraz obrazujący łamanie prawa przez parlamentarzystów PO i Nowoczesnej, mamy zapisane ich wypowiedzi to powinno zmobilizować organy władzy do działania prewencyjnego w celu powstrzymania bezprawia i anarchii.

 Koalicja opozycyjna już dawno sama określiła się mianem opozycji totalnej a to oznacza wypowiedzenie wojny przeciwko władzy, stanie przeciwko wszystkiemu, co zechce wprowadzić rząd. Od tej pory już powinni zostać rozliczani. W żadnym państwie nie ma opozycji totalnej, to określa anarchię!

 Jeśli Polska pozwoli anarchistom na destabilizację pracy rządu, blokadę realizacji obietnic i poprawę interesów większości obywateli to będzie oznaczać, że jest to władza nieudolna.

 Biorąc jednak pod uwagę, szerokość ramion opozycji ze swoimi oficerami w wielu mediach egzekwowanie prawa przez władzę odbije się szerokim echem w kraju i za granicą i będzie to pokazane jako atak na demokrację.

 Rząd jednak nie może ulec anarchii i niech każdy z nas się zastanowi, jaki ma to wpływ na obraz Polski w świecie.

 Jeśli prawo i Konstytucja ma być przestrzegana a państwo ma być państwem prawa, to opozycję i pozostałych parlamentarzystów dotycz to szczególnie.

 Należy oczyścić sejm i usunąć anarchistów, Polacy chcą spokoju i realizacji obietnic ze strony Rządu.

Dziennikarz Neon24.pl

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Poszukujący prawdy i bezstronny. Dziennikarz neon24.pl

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @MULTIMIR Masz sporo racji i ciekawych przemyśleń. Nikt nie jest w stanie przewidzieć czy i...
  • @MULTIMIR To nie pojedynczy incydent, to tylko przyklad i to taki zwyczajny. Celem notatki jest...
  • Potwierdzenie Wczoraj rządowy audyt potwierdził stan i jakość państwa pod rządami PO i...

Tematy w dziale Polityka