0 obserwujących
197 notek
153k odsłony
  1333   0

Niemcy "Wasi ojcowie, wasze matki" brali udział w ludobójstwie.

Po wyemitowanym w TVP filmie "Nasi ojcowie, nasze matki" traktującym zdarzenia II Wojny Światowej jako wybielanie winy Niemców nasuwa się wiele zastrzeżeń. Jednym z najbardziej rażących  kłamstw jest  epizod obciążający AK jako antysemitów. To KŁAMSTWO wprowadzone do filmu przez producentów, ma za zadanie odium winy za holokaust, częściowo  scedować na Armię Krajową. Po obejrzeniu filmu odnosi się wrażenie, że Niemcy tym przekazem, rozpoczęli nową interpretację zdarzeń historycznych...interpretację wybielającą zbrodniarzy.

Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności, od pewnego czasu, zarówno Niemcy jak i Żydzi przeinaczają fakty historyczne i winą za ludobójstwo dokonane w 100 % przez Niemców, chcą obciążyć również Polaków i Polskę. Ten potwarz rzucony na nas i Armię Krajową, nie ma nic wspólnego z prawdą historyczną. W mojej notce "Zrewidujmy nasze uprzedzenia do Starszch Braci w wierze" napisałem, że AK wykonywała wyroki śmierci na zdrajcach kolaborujących z najeźdźcami i jeżeli nawet tymi zdrajcami byli Żydzi czy Polacy to nie można tych faktów uznać za antysemityzm czy antypolonizm, to była walka z wrogami Polski. Wyroki wykonywano w imieniu RP. 

Odnosi się wrażenie, że Żydów dopadła amnezja i wszystkie frustracje związane z holokaustem przekierowują na Polskę. Jest to atak wybitnie polityczny, ktorego celem jest "urabianie" naszego kraju na łatwiejszą penetrację gospodarczą i podporządkowanie go interesom tej nacji. Ta akcja wpisuję się również w zapowiadane przez Kongresmenów amerykańskich (żydowskiego pochodzenia), prześladowanie nas na arenie międzynarodowej dopóki nie oddamy im mienia zrabowanego przez komunistów związanych z MoskwąNależy dodać, że wśród tych komunistów bardzo ważne funkcje pełnili decydenci żydowscy. 

Należy pamiętać również, że w wyniku działań najeźdźców niemieckich, Polska straciła około połowy swego terytorium sprzed wojny...kraj nasz był zniszczony w około 40 %...zrabowano nam dobra kulturalne na wiele milionów dolarów  i niestety do dziś,  wielu bezcennych okazów nie zwrócono. Nie otrzymaliśmy reparacji wojennych a Żydzi chcą abyśmy zwrócili im ich majątki...a kto zwróci nam majątki utracone na wschodzie ? A kto i kiedy zwróci nam wartość zniszczonego mienia, kto zwróci nam za całkowitą zagładę naszej stlicy, Warszawy...? A kto naprawi nam straty moralne za tragedię milionów Polaków, żyjących przez 5 lat w upodleniu...strachu..., przeganianych jak zwierzęta z miejsca na miejsce. Czy ten dramat ma jakąś cenę...?

Dziś w odpowiedzi na ten serial obłudy, Polski Rząd powinien wystawić rachunek współczesnym Niemcom, za to co ich OJCOWIE i MATKI zgotowali memu pokoleniu i pokoleniu naszych OJCÓW i MATEK w czasie agresji na moją Ojczyznę. Pokolenia morderców "podnoszą głowy" i chcą wybielać największe LUDOBÓJSTWO w dziejach Świata. To się wam złoczyńcy nie uda ...tu każdy kamień pamięta wasze zbrodnicze czyny...ta ziemia jest nasączona krwią naszych OJCÓW ...MATEK...BRACI i SIÓSTR. Apeluję do waszych sumień abyście, jeżeli chcecie zdjąć z WASZCH OJCÓW i MATEK miano zbrodniarzy to najpierw uregulujcie "rachunki" krzywd jakie oni wyrządzili memu narodowi. 

Lubię to! Skomentuj28 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura