0 obserwujących
197 notek
153k odsłony
  1507   0

Do potomków Hitlera...Goeringa...Goebbelsa.

Skoro odgrzebaliście demony wojny, którą nam zafundowaliście, to posłuchajcie:

Prowokacyjny film "Nasze matki, nasi ojcowie" wyemitowany w kraju, ktory dopuścił się do największego w dziejach świata ludobójstwa... ludobójstwa  z nienawiści rasowej...ludobójstwa zorganizowanego na skalę przemysłową, wciąż wzbudza w nas odrazę i budzi lęk co może zrodzić się w głowach potomków tamtych zbrodniarzy.

Cała linja zabijania została pomyślana i wykonana z niemiecką precyzją i dokładnością. Jej początek zaczynał się na rampie kolejowej od selekcji przywożonych do miejsca zagłady skazańców, a kończył komorami gazowymi i piecami kremacyjnymi. To ci wasi ojcowie i wasze matki produkowali mydło z ciał ludzkich, to oni wyrabiali rękawiczki z ludzkiej skóry, to oni nawozili ogrody warzywne popiołami ze skremowanych zwłok, to wreszcie wasi lekarze-naukowcy prowadzili okrutne w skutkach, doświadczenia na zniewolonych więźniach. Czy nie wstydzicie się dziś przyznać, że autorami tych  zwyrodniałych eksperymentów byli wasi ojcowie i wasze matki...?

Wasza beszczelność i arogancja przerasta zdziczenie waszych rodziców bo staracie się dziś część winy za te nieludzkie zbrodnie scedować na nas Polaków. Oczerniana Armia Krajowa, była jedynymi w Europie zorganizowanymi oddziałami oporu, przeciw tym zaborczym waszym rodzicom. To oni zburzyli mój kraj i wymordowali wiele milionów jego obywateli. Trzeba mieć niebywały tupet aby budować fałszywe tezy prowadzące do wybielnia tych waszych antenatów.

Historia niczego was nie nauczyła. Dziś, kiedy staliście się znów potęgą gospodarczą, zamiast regulować wyrządzone krzwdy, wy znów prowadzicie ekspansję podporządkowania sobie państw Europy. Angela Merkel stała się powiernikiem Adolfa Hitlera i z powodzeniem realizuje jego marzenia LEBENSRAUM'U (Europy bez granic).

Jak się wydaje, rozzuchwaliły was przeprosiny polskich biskupów, którzy wybaczyli wam, wasze bezeceństwa i prosili o wybaczenie nam win, które, prawdę mówiąc nie miały miejsca. Filmem tym przypomnieliście tamten koszmarny czas i idee faszystowskie, które miały siłę sprawczą krzywd, wyrządzonych narodom Europy, wy znów manipulujecie ....jak OSZWABIĆ slabszych i przerobić ich na chłonne rynki zbytu.

Do tych gorzkich słów prawdy, mam pełne prawo moralne, bo ci wasi ojcowie i matki odebrali mi radość dzieciństwa. Ten uraz pozostanie we mnie do końca mego życia. 

Lubię to! Skomentuj64 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura