22 obserwujących
1424 notki
654k odsłony
  344   1

Skąd taka nienawiść Holland do Polski i Polaków? ano po tatusiu.

Coming out Holland nastąpił po 2015 r po wygraniu wyborów przez PiS w demokratycznych wyborach. Wówczas to zaczęła się „walka” tej pani z rządem wybranym w demokratycznych wyborach.

Zaczęło się od współuczestniczenia w demonstracjach KODu i kasty począwszy od słów , które pozostaną już w annałach „żeby było tak jak było”, a słowach wypowiedzianych na Festiwalu w Gdyni , gdzie ni mniej ni więcej tylko polskie wojsko i SG porównała do strażników granicznych z NRD-owskiego Grenzschutzu, a mieszkańców terenów objętych stanem wyjątkowym do donosicieli.

Nie wiem czy intelekt tej pani nie pozwalał na to, ale swoje oświadczenie czytała z komórki.

To, że ta chora z nienawiści kobieta odczytała takie oświadczenie pal licho, ale mnie bardziej przeraziła owacja tych darmozjadów żyjących z naszych podatków będących na gali w Gdyni.

Panie prof. Gliński, żadne gesty w kierunku tej grupy zawodowej, jak np. zwiększenie kosztów uzyskania przychodu z 25% (za PO) do 50% obecnie nic nie da, ta nienawiść do rządu jest wręcz zoologiczna.

Można się zastanawiać skąd ta nienawiść pani Holland? Ano po tatusiu, żydzie przedwojennym komuniście, który po wojnie przyjechał z Armią Czerwoną w mundurze NKWD do Polski

To dużo tłumaczy, genów się nie oszuka, tatuś napastliwie atakował AK, córka konserwatywny rząd ZP, zresztą mimo tego, że tatuś był takim nastojaszczym komunistom źle skończył.

Na pocieszenie dla Holland, trzeba powiedzieć, że inne wariatki typu Środa czy Ochojska dołączyły się do orkiestry i w podobny sposób atakują rząd.

https://tvrepublika.pl/Skandaliczne-slowa-Holland-Porownala-Straz-Graniczna-do-obsady-Muru-Berlinskiego,127908.html

https://dorzeczy.pl/opinie/204529/skandaliczne-slowa-holland-pawlowicz-filmowcy-nienawidza-polski.html


Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale