22 obserwujących
1425 notek
654k odsłony
  198   1

Kapusie, donosiciele, zdrajcy, jak nazwać totalnych?

Do wyliczanki, którą zamieściłem w tytule notki, można jeszcze dodać : Targowiczanie, V kolumna, zdradzieckie mordy, itd.

Pomyśleć, że na Litwie żyję około 7% mniejszość rosyjska, a na Łotwie ponad 25% mniejszość rosyjska, w obliczu zagrożenia państwowości tych dwóch krajów, wszyscy obywatele skupili się wokół rządów tych krajów, żeby dać odpór wojnie hybrydowej , którą za pomocą emigrantów prowadzą Putin z Łukaszenką.

Widząc, że na Litwie i Łotwie jest consensus społeczeństwa wokół ochrony granic, Baćka postawił na polskich pożytecznych idiotów w sejmie, których jest bardzo dużo , postawił i się nie mylił. To co wyprawiała ta swołocz, nie zdarzyło się w polskim sejmie po 1989 r.

Baćka i jego rodzina bierze po kilka tys. USD od emigrantów obiecując im , że dostarczy ich do Europy Zachodniej tymczasem dostarcza ich na dobrze strzeżoną granicę polską.

Jak podają polskie służby na Białorusi jest kilkanaście o ile nie kilkadziesiąt tysięcy emigrantów, przedostać się przez granicę udaje się nielicznym.

Polscy pożyteczni idioci mówią , że granica powinna być szczelna, jednocześnie, że należy ich wpuścić. Do szantażu moralnego wykorzystują dzieci, osoby chore, ale przecież to nie Polska ich zapraszała tych emigrantów, tylko Baćka, którzy są na terenie Białorusi legalnie.

Straszy jazgot w sejmie spowodowała głównie lewica, gdyż SG zatrzymała jakąś rodzinę z dziećmi w Michałowie.

Ponieważ zatrzymani emigranci nie byli zainteresowani złożeniem nawet wniosku o azyl w Polsce, tylko w Niemczech, SG odesłała ich z powrotem na Białoruś.

Tyle szamba ile się wylało na min. Kamińskiego i na polski rząd, można jedynie porówna do zachowania się hitlerowców w stosunku do żydów.

Chociaż Konfederacja nie jest z mojej bajki bardzo spodobały mi się słowa posła Winnickiego, do posłów, którzy darli japę, którzy z nich chcą do swych domów przyjąć emigrantów z dziećmi jakoś nikt z ich obrońców w sejmie się nie zgłosił.

Przedłużenie stanu wyjątkowego, o które wnioskował PAD, przeszło stabilną większością, a zdradzieckie mordy były przeciw.

https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/205108


Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale