22 obserwujących
1436 notek
656k odsłon
  139   3

174 zdradzieckie mordy w polskim Sejmie.

To, że w Polsce jest V kolumna było wiadomo, ale, że jest ich aż tylu, przerosło moje wyobrażenie. Atak muzułmańskiej dziczy, którą ściągnął Baćka, myśląc, że przejdą przez Polskę swobodnie i dotrą do Niemiec, to odchodzącej z urzędu Makreli, która de facto spowodowała ten kryzys w 2014-2017 r, mówiąc do ciapatych herzlich willkommen i ciapaci posłuchali i ławą ruszyli na niebronione granice Europy w ilości około 1,5 mln osób.

Efekt: dziesiątki zabitych osób w zamachach, tysiące zgwałconych kobiet, nieintegrowanie się z społeczeństwem europejskim, to pokłosie decyzji Makreli.

Żeby zatrzymać ten atak Hunów, Europa zapłaciła kilka miliardów euro Erdoganowi za powstrzymanie nachodźców.

Ponieważ u Baćki sytuacja gospodarcza po sfałszowanych wyborach jest zła, Baćka postanowił zrobić podobny numer jak Erdogan i zaczął wpuszczać na teren Białorusi tysiące muzułmanów, licząc na to, ze Europa Zachodnia zapłaci mu jak Erdoganowi za powstrzymanie muzułmanów, zapomniał o jednym, na trasie do Europy jest Polska, która powstrzymała już bolszewików, Szwedów, muzułmanów, tak, że powstrzyma nachodźców.

Polska była przygotowana na ruch Baćki, już w czerwcu zaczęły się przygotowania do spodziewanego najazdu, zaczęto grodzić specjalnym drutem kolczastym granicę. Co robili niektórzy posłowie i senatorowie i NGO-sy.

NGO-sy, zaczęły fizycznie niszczyć zasieki, posłowie głównie z PO i Lewicy, zaczęli akcję propagandową za wpuszczeniem „tych biednych” emigrantów do Polski, funkcjonariusze WSI 24, chcieli dekonspirować strażników SG i innych służb.

Rząd widząc, że nie ma co liczyć na obywatelską postawę niektórych mediów wprowadził „stan wyjątkowy” na okres 1 miesiąca w pasie granicznym i wówczas nastąpił pierwszy atak tsunami V kolumny składającej się z PO, Lewicy i posłów płaczka.

Po miesiącu rząd zawnioskował o przedłużenie o kolejne dwa miesiące, i wówczas te same zdradzieckie mordy ta sama V kolumna głosowała przeciw.

Ponieważ tymczasowa zapora nie w pełni się sprawdziła, rząd w trybie pilnym przeprocedował ustawę, o budowie profesjonalnej uzbrojonej w elektronikę 5 m. trwałej zapory.

Te same zdradzieckie mordy z V kolumny , które reprezentują wszystkie interesy tylko nie Polski w ilości 174 posłów głosowały przeciw.

Do pożytecznych idiotów z sejmu, dołączyli się pato artyści i pato celebryci atakując niczym komuniści po wojnie „żołnierzy niezłomnych”, zaczęli atakować polskie służby mundurowe wyzywając ich od morderców.

Jestem przerażony ilością pożytecznych idiotów w Polsce, ale jednocześnie jestem pewien, że Polska da sobie radę z V kolumną i nachodźcami na granicy.


Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale