24 obserwujących
1478 notek
670k odsłon
  163   1

Więź szmalcowników z II WŚ i polskich donosicieli w PE

Więź

Odnoszę wrażenie, że między szmalcownikami donoszącymi na Żydów w czasie II WŚ czy to z chęci zysku, czy z powodu nienawiści, a polskimi donosicielami z totalnej opozycji , którzy non-stop donoszą na swoją Ojczyznę, istnieje ideologiczna więź.

Jedni i drudzy nienawidzą swoich przeciwników. W PE, przoduje frakcja pezetpeerowska w tym trzech byłych „polskich” premierów ( Belka, Cimoszewicz, Miller), którzy z rekomendacji PO i ich ówczesnego szefa Schetyny, znaleźli się na listach na pierwszych miejscach co było równoważne z wejściem do PE i w dowód wdzięczności kalają polskie gniazdo.

Ale czego oczekiwać od byłych czerwonych, którzy przez wiele lat czapkowali ZSRR, a teraz próbują udawać demokratów. Najgorsi są neofici, a takimi są byli pezetpeerowcy.

Tak naprawdę nawet lewicowo-liberalni europosłowie gardzą tą polską hołotą, ale dopóki są pożytecznymi idiotami i występują przeciwko swojej Ojczyźnie, dopóty są tolerowani.

Z drugiej strony „partia niemiecka” obecnie kierowana przez "Opposition Führera” Tuska, który najprawdopodobniej gdzieś w latach 2013-2014 zrobił woltę i z prorosyjskiego stał się przedstawicielem partii niemieckiej w Polsce, czyli PO, pewnie jak Makrela dała mu sygnał, że może zostać „krulem Europy” czyli giermkiem Makreli.

Warto przypomnieć kilka faktów w latach Tusk 2008-2009 zrezygnował z tarczy antyrakietowej po wizycie w Moskwie, a zrobił stary tuskowy numer odwracając wektory, mówiąc że to Amerykanie zrezygnowali z tarczy.

Słowa Tuska o sprzedaży Lotosu każdemu inwestorowi w tym słowa cytuje” nie ma żadnej ideologicznej przesłanki , żeby Lotos sprzedać każdemu inwestorowi w tym Rosjanom. Czy słowa Tuska w pierwszym expose „Chcemy dialogu z Rosją, taką jaką ona jest. Brak dialogu psuje interesy. Czas na dobrą zmianę w tej kwestii.

Takie „drobiazgi jak podpisanie niekorzystniej umowy z Gazpromem, do 2037 r. tak, że musiała interweniować UE i skończyło się na 2022 r.. Ale i tak cena za ropę naftową była jedną z najwyższych w Europie.

O takich „drobiazgach” jak oddanie śledztwa po zamachu smoleńskim Rosjanom, czy odznaczenie w maju 2010 roku około 20 Rosjan za zasługi w śledztwie czy inny „drobiazg” darowanie Gazpromowi 1 mld zł za przesyłanie gazu.

Tego przykłady mizdrzenia można przytaczać bez końca, ale czas na inną miłość Tuska, na Niemcy. Myślę, że miłość do Niemiec , jest miłością prawdziwą i z przekonania, a nie jak koniunkturalną jak do Rosjan. Niektórzy mówią, że część mężczyzn z rodziny Tuska służyła w Wermachcie.

A mówienie w polskiej telewizji na tle Żurawia w Gdańsku po niemiecku, że: Wasze rządy (niemieckie) były błogosławieństwem dla całej Europy" - tak niemieckiej partii CDU po niemiecku dziękował Donald TUSK Zachwalał i prosił o dalszą walkę. Mówił o rozsądku, prawdzie i przyzwoitości, które mają określać CDU.

Było to tak jak naplucie Polakom ofiarom niemieckiej okupacji z II WŚ z Pomorza, ofiarom z Piaśnicy, Lasu Szpęgawskiego czy Sztutowa naplucie w twarz.

Moim zdaniem Tuska można zaliczyć do tej samej grupy szmalcowników, którzy w PE głosują przeciwko Polsce.


Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale