23 obserwujących
1468 notek
668k odsłon
  140   5

Polska opozycja w PE strzela w plecy rządowi, jak żołdacy Putina Ukraińcom

Opozycja

Nie wiem co zrobi opozycja z Tuskiem na czele, ale wygląda na to, że Tusk i zdradzieckie mordy się pochlastają.

Rzecznik rządu Piotr Muller ogłosił, że jest „dagawor” pomiędzy polskim rządem a PE i wygląda na to, że pieniądze z KPO będą wypłacane Polsce na przełomie lipca i sierpnia , chociaż z drugiej strony, PE nie wolno wierzyć i do tych deklaracji należy podchodzić z dużą ostrożnością.

Ale załóżmy, że te oświadczenie w sprawie KPO się ziści i można postawić pytanie, co zrobi Tusk i zdradzieckie mordy?

Dotychczas zdradzieckie mordy zachowywały się jak ruskie sołdaty strzelający cywilom w plecy co pokazała CNN, albo jak Brutus wbijający nóż w plecy Cezarowi, niezliczoną ilość rezolucji nawołujących do niewypłacania pieniędzy inicjowanych przez polską opozycje z KPO, w związku z nieprzestrzeganiem w Polsce nigdzie nie zdefiniowanej praworządności, która z KPO nie ma nic wspólnego, doprowadziła, do wielomiesięcznego opóźnienia wypłat dla Polski, co można porównać do wbijania rządowi noża w plecy.

Tusk będzie chciał zwekslować tę wiadomość i będzie próbował przekonać, że to dzięki jego wpływom pieniądze na KPO zostały odblokowane i najprawdopodobniej wypłacone Polsce.

„Ciężka” „ donosicielska praca niby polskim europosłom poszła w pizdu. W tym donosicielstwie było parę wyróżniających się grup.

Była grupa pezetpeerowska w tym 3 byłych ponoć polskich premierów, Belka, Cimoszewicz Miller, która dostała się dzięki PO i ich ówczesnego szefa Schetyny, który umieścił ich na listach PO na pierwszych miejscach, a przypuszczam, gdyby umieścili tak jak Kaligula konia ( nie myślę o Giertychu), też by wszedł.

Grupę byłych peezetperowskich premierów, często, gęsto popierała łowczyni dinozaurów, następczyni Tuska premier a może premierka albo piemerzyca Kopacz.

O członku lewicy Biedroniu, który ze swojej preferencji homoseksualnej zrobił manifest polityczny, mówił, podczas jednej z debat: dostaniecie figę nie pieniądze.

O wypowiedziach Ochojskiej, szkalujących polski rząd nie warto wspominać.

Te nieliczne z wielu przykładów, świadczą o wręcz chorobliwej nienawiści opozycji do polskiego rządu, a lewacka unia zaciera ręce z radości, że polskimi rękami robią krecią robotę. No cóż jak się ma na podorędziu pożytecznych idiotów, to się ich wykorzystuje, jednocześnie gardząc nimi.


Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale