24 obserwujących
1482 notki
671k odsłon
  314   2

Co dzisiaj powinni zrobić Polacy, z konfidentami donoszącymi na Polskę.

konfidenci

W czasie wojny sytuacja była jasna. Na terenie Polski podziemna największa armia świata miała „lekarstwo” na donosicieli i konfidentów. Gdy udowodniło się takiej personie zdradę, była jedyna kara, kula w łeb.

Oczywiście nie sugeruje ani nie namawiam nikogo do tak radykalnych metod jakie były w czasie II WŚ, tu i teraz jedyną karą dla polskich kapusiów i donosicieli , donoszących na swój kraj w PE, powinna być infamia, ostracyzm, w stosunku europosłów z PSL, PO, ZSL i Hołownia 2050, którzy są niby polskimi europosłami , wybranymi przez Polaków, a tak de facto zachowują się jak jurgieltnicy.

Pytanie zasadnicze, skąd biorą pieniądze, z Moskwy czy z Brukseli? W wyborach do PE , które odbędą się za 2 lata, jeżeli ci donosiciele znajdą się na listach opozycji, wszędzie gdzie tylko można, podkreślać „zasługi” tych donosicieli. Jeżeli Polacy mają chociaż krztę honoru, powinni tych donosicieli wysłać w polityczny niebyt.

Ale nienawiść totalnych do obecnie rządzących, można tylko porównać, do nienawiści hitlerowskich Niemiec do Żydów, nienawiści Turków do Ormian z początku XX w, nienawiść Tutsi i Hutu, itd.

 Jedyne „szczęście”, że jeszcze nie eliminują fizycznie obecnie rządzących, ale tych około 100 rezolucji inicjowanych przez totalnych, aby nie wypłacać Polsce należnych pieniędzy z KPO, chociaż vice PE Katarina Barley bazując na wojennym doświadczeniu swoich ziomków, mówiła o zagłodzeniu Polaków, tak jak to zrobili ze św. Maksymilianem Kolbe.

Ale wątpię, czy oglądacze WSI 24 czy czytelnicy GW, nie zagłosują na kapusiów, dla tych pożytecznych idiotów, wszystko co jest dobre dla Polski, dla totalnych jest złe.


Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale