24 obserwujących
1481 notek
671k odsłon
  135   2

Pihowicz tłumaczy Putina, mówi, że miał trudne dzieciństwo

"Biedny Putin".

Córka TW „Waldka” wzięła się za obronę Putina. Będąc na spotkaniu w Lęborku na spotkaniu pt. ‘Porozmawiajmy nie tylko o polityce”, na którym było ponoć około 50 osób, jedna z osób zadał pytanie dotyczące Putina.

No i wówczas Pihowicz pokazała, że jest z „dobrego” domu, w którym jej ojciec był TW czyli po prostu konfidentem komunistycznych służb.

Tłumacząc Putina mówiła , że urodził się zaraz po wojnie, czy rok 1952 drugi ( data urodzin Putina) można traktować za urodzenie się zaraz po wojnie? wątpię, że miał trudne dzieciństwo i inne bzdety, tak jakby te bzdety wydumane przez Pihowicz, miały by tłumaczyć mordercę, który wydał rozkaz ataku na Ukrainie, którego żołdactwo morduje cywili, gwałci kobiety i dzieci.

Z tą opętaną nienawiścią do Polski i obecnego rządu, były dwie osoby, senator Kleina i poseł Nowacka, ale żadne z nich nie oponowało, to znaczy, że zgadzali się z wypowiedzią Pihowicz.

W PO dzieci różnej maści komunistycznych kapusiów, wygadują rzeczy, od których mózg staje, takie jak syn TW Justyna nijaki Trzaskowski, który mówi, po co nam lotnisko w W-wie, skoro jest w Berlinie, także robi wszystko, żeby należne Polsce pieniądze nie trafiły do Polski, żeby były mrożone, a nawet po zatwierdzeniu KPO przez instytucje unijne, dzwoni do Ursuli z nadzieją , że Unia będzie mnożyła trudności dla Polski.

Gen Targowicy został wyssany u niektórych posłów z mlekiem matki, tak jak to zrobiła czecia osoba w państwie , która jeździ po świecie ze swoją asystentką jako materacem, po ukraińsku przeprasza Ukraińców za rząd polski, ten rząd, który jak nikt inny w Europie pomógł Ukrainie, ale co się dziwić ojciec Grodzkiego pracował w UB.

PO to proniemiecka ale i prorosyjska banda, która wszystko robi, żeby zaszkodzić obecnemu rządowi, stosując wypracowane w CCCP metody (patrz Pawka Morozow), czy metody wypracowane przez hitlerowskie Niemcy, gdzie donoszenie, kapowanie i tym podobne metody, były premiowane.

https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/2979945,gasiukpihowicz-staje-w-obronie-putina-wychowywal-sie-na-ulicy-zyl-z-dziecmi-bezdomnymi-wideo

https://www.tysol.pl/a81252-video-grodzki-przeprosil-ukraincow-za-polski-rzad


Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale