25 obserwujących
1486 notek
673k odsłony
  152   1

GW ( Gazeta Wyborcza) neo UB

GW

W czasach „słusznie minionych” w aparacie gnębiącym Polaków czyli UB, były różne komórki wyspecjalizowane w to: inwigilacji księży, tropieniu i rozpracowywaniu działaczy opozycyjnych, ściganiu nielegalnych wydawnictw, itd.

Pewna opozycyjna gazeta, która bardziej przypomina quasi partię niektórzy nazywają ją „Gazeta Żydowska”, zatęskniła za tamtymi czasami.

Nie wierzę , że zrobiła to sama z siebie, ale na czyjeś zlecenie, czyje? I tu jest pole dla wyobraźni, stworzyła w swojej redakcji, komitet hakowo-śledczy, do śledzenia, kompromitowania i szukania haków, przeciwko Prezesowi Obajtkowi.

Prezes Obajtek naruszył szereg interesów poprzez pomysł fuzji Orlenu i Lotosu i stworzenie jednego potężnego polskiego koncernu multienergetycznego , koncernu najpotężniejszego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Tym samym Prezes Obajtek uderzył w interesy Rosji, Niemiec, ale także w interesiki PO, która traktowała Lotos jak bankomat.

Jak już wspomniałem, GW nie jest stricte gazetą ale de facto partią opozycyjną, były ataki na córkę PAD, PMM, teraz jeden z największych ataków w Polsce po 1989 na jakąś osobę, na osobę, która strasznie uwiera GW.

Warto podkreślić, że Prezes Obajtek wytoczył procesy GW i prawomocnymi wyrokami sąd nakazał przeprosić Prezesa Obajtka i sprostować nieprawdziwe informacje.

https://www.tvp.info/61472459/agora-tvn-i-rasp-najaktywniejsze-ws-tekstow-uderzajacych-w-prezesa-pkn-orlen-daniela-obajtka


Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale