25 obserwujących
1486 notek
673k odsłony
  150   3

Tusk czyli „Koń Trojański” Niemiec/Niemców w Polsce

Mam nadzieję, że Zjednoczona Prawica zna historie starożytną, otóż chodzi mi o wojnę Achajów z Troją. Grecy nie mogąc pokonać Troi, wpadli na pomysł i niby w podarunku, darowali Trojanom Konia Trojańskiego, w którego środku byli Grecy, którzy nocą wyszli z wnętrza pootwierali bramy i w ten sposób Grecy pokonali Troję.

Podobny zabieg zastosowali Niemcy, po „sukcesach”, które miał w UE, zwłaszcza wyjście UK z UE, po czym dali mu jako pupilowi Makreli kierowanie EPL, po czym tak Achajowie podarowali Troi „Konia Trojańskiego” tak Niemcy „podarowali” Polsce Tuska.

Jedynym zadaniem tego człowieka jest rozwalenie Polski od wewnątrz, Polsce po prostu za dobrze idzie, Polska staje się zbyt niezależna i coraz silniejsza gospodarczo.

Niemcy widzą Polskę jako kraj dostarczający tanią siłę roboczą, w tym zbieranie szparagów, oraz drenowanie Polski z dość dobrze wykształconej kadry inżynierskiej, lekarzy, dobrych fachowców oraz jako rynek zbytu nie zawsze najwyższej jakości produktów.

Tusk przyjechał po to by podjudzać, skłócać Polaków, w nadziei że jeszcze przed planowanym terminem wyborów uda mu się obalić rząd PiS.

Sprzyjają mu okoliczności, najpierw pandemia, później wojna na Ukrainie, jeżeli do tego dodać większość polskojęzycznych mediów jest w rękach niemieckich, którzy w myśl zasady Geobbelsa kłamią i kłamią na okrągło.

Należy podziwiać rząd PiS, że mimo tak wielu niesprzyjających okolicznościach całkiem dobrze sobie radzi w tych okolicznościach.

Jest nadzieja, że jeżeli ludzie będą mieli ciepło w domach, jest szansa, że PiS będzie rządził trzecią kadencję mimo destrukcji „Konia Trojańskiego” Tuska i dziesiątków małych koników trojańskich w tym opozycji.

A rząd PiS w przeciwieństwie do Troi, wie kim i czym jest Tusk.


Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale