24 obserwujących
1497 notek
676k odsłon
  236   1

Maślak z GW, mówi że red. Pereira jest półPolakiem, a co z innymi, np Kwaśniewski?

PółPolacy


„Kuźnia tolerancji” GW, ustami red. Maślaka, o ile funkcjonariusza GW można nazwać redaktorem, wydaje świadectwa, kto jest Polakiem, kto nim nie jest, albo kto jest pół Polakiem, jestem ciekaw czy Maślak określa własnych obserwacji, od pasa w dół czy od pasa w górę?

Otóż na skutek wymiany zdań na twitterze, funkcjonariusz Maślak, ze szczujni TOK-fm tako rzecze; Otóż Panie Samuel Pereira to nie jest – wedle Pana logiki – Pana kraj. Gdyż jest Pan tylko półPolakiem – napisał dziennikarz TOK FM Piotr Maślak.

Ta krynica tolerancji TOK-fm wydaje poświadczenia, kto jest Polakiem a to nie, czy tylko ustami Maślaka, czy czałej szczujni?

Po tej wypowiedzi nasunęło mi się kilka pytań opierając się na klasyfikacji Maślaka? Np. czy Morozowski obecnie a kiedyś Mordka jest półpolakiem czy półżydem, dalej Kwaśniewski, kiedyś Stolzman, który dochrapał się stanowiska Prezydenta RP, jest półpolakiem czy półżydem, dalej, senator Borowski, wywodzący się z rodziny żydowskich oprawców z NKWD jest półpolakiem czy półżydem.

Dekret Bieruta pozwolił na zmianę nazwisk, to wówczas ci przyjechali na ruskich czołgach w większości żydzi rosyjscy, którzy w olbrzymiej większości zasilili urzędy bezpieczeństwa , swoje żydowskie nazwiska pozmieniali na pięknie brzmiące nazwiska polskie.

Jeden z największych morderców i sadystów pochodzenia żydowskiego Józef Goldberg zmienił nazwisko na polsko brzmiące Józef Różański.

Teraz funkcjonariusze GW będą określali kto jest Polakiem a kto nie.

https://dorzeczy.pl/opinie/336787/dziennikarz-tok-fm-piotr-maslak-do-samuela-pereiry-polpolak.html


Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale