24 obserwujących
1506 notek
680k odsłon
  206   0

Las Birnam coraz bliżej Tuska

Las

Tusk czuje, że Las Birnam zaczyna się do niego zbliżać. Ponieważ niewiele zostało mu atutów w ręku, spuścił ze smyczy wściekłe macice nazywające same siebie kobietami i skierował je pod dom PJK w związku z rocznicą nadania Polkom praw wyborczych.

Trudno nazwać lesbijki kobietami, to samo można powiedzieć o zlewaczałych aktywistkach , które same siebie nazywają kobietami, ale niech tam.

Język tych babonów bardziej przypomina język pań , które zarabiają na ulicy niż język tzw. „normalnych kobiet”.

Cóż sprawiło nadaktywność tego zlewaczałego towarzystwa w tym Tuska?

 Ano wydaje i się, że to zapowiedź powołania komisji weryfikacyjnej , w temacie energetycznym , podejmowanym w latach 2008-2022 przez rządy PO-PSL i ZZ ( Zjednoczonej Prawicy.)

Komisja weryfikacyjna sprawdziła się w W-wie w sprawie tzw. „złodziejskiej prywatyzacji” , gdzie różni „szemrani biznesmeni”, kupowali kamienice za 50 zł, bądź znajdywali się spadkobiercy, mający grubo ponad 100 lat, a przychylne sądy „wszystko klepały”.

Dlaczego Komisja Weryfikacyjna a nie Komisja Sledcza? Wydaje się, że Komisja Sledcza zamieniła by się w polityczną nawalankę, natomiast Komisja Weryfikacyjna z udziałem ekspertów byłaby bardziej merytoryczna.

 A jest o co pytać, ujawnione w TVP-info dokumenty pomiędzy rządem PO a rządem Rosji, dają dużo do myślenia, a nawet więcej , wiernopoddańczy osobisty list Tuska do ważnego polityka Putina w sprawie chęci nawiązania współpracy energetycznej pomiędzy Rosją a Polską , wymagają wyjaśnienia, jak choćby niekorzystna umowa podpisana przez Pawlaka , pomiędzy Gazpromem a Polską.

Zeby nie było, gdyby okazało się, że po 2016 r. za rządów PiS byłyby podejmowane niekorzystne dla Polski podpisywane umowy, to taka osoba powinna ponieść konsekwencje swoich czynów.

Ale mam przekonanie graniczące z pewnością , że gro podpisanych z Rosją umów energetycznych było podpisywanych przed 2016 r.

Jeżeli do tego dodamy chęć sprzedaży Lotosu Rosjanom, bo wg. Tuska chcemy prowadzić interesy z Rosją taką jaka jest, to w obozie prorosyjsko-niemieckim, muszą się obawiać.

https://www.tvp.info/59529715/relacje-donalda-tuska-z-wladimirem-putinem-czy-platforma-obywatelska-prowadzila-prorosyjska-polityke-przyklady


Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale