Andy 51 Andy 51
452
BLOG

Sfrustrowani emeryci vs moherowe berety

Andy 51 Andy 51 Polityka Obserwuj notkę 5
Frustracja

Lewacka ministra a może ministerka , która u tatusia w Polsko-japońskiej szkole, „zdobywała doświadczenie zawodowe” której tatuś jest rektorem zrobiła tytuł inżyniera, a może inżynierki, kobieta, która nigdy nie pracowała, no bo przy tatusiu, Tusk zrobił ją ministrą edukacji.

Założycielka partii Inicjatywa Polska, w której szeregach, są tacy tytani intelektu jak Joński, dla którego Powstanie Warszawskie wybuchło w 1988 r. czy pani Piekarska, która do dzisiaj szuka dzieci z Michałowa.

Pan Joński, który w łódzkiej spółce, do której należy Aquapark zarabiał ponad 19 tys. brutto, czyli był tzw. basenowym po objęciu władzy przez proniemiecką koalicję , został szefem komisji do tzw. wyborów kopertowych

Wybory , które jak powiedziała Kidawa –Błońska sama „wywaliła”, a teraz w PO próbują wmówić, że to wina PiS.

Ale pani ministra pozazdrościła swojemu guru Tuskowi. Tusk w 2007 r. mówił o moherowych beretach biorących udział w głosowaniu de facto deprecjonując osoby starsze i emerytów.

Ministra Nowacka w wymianie zdań z premier Szydło powiedziała ni mniej ni więcej tylko tak : Polska będzie należeć do młodych ludzi, a nie "emerytów sfrustrowanych przegranymi wyborami".

Otóż pani ministro, Polska nie będzie należała do sfrustrowanych emerytów, ani do młodych ludzi, Polska będzie należała do Polaków.

Tym samym ministra Nowacka dołączyła do takich „gwiazd” jak wiceministra Zielińska, która bała się przekopu w wyniku którego woda może „uciec” z Wisły i będzie susza czy gwiazdy Wielgus, która okłamała Papieża w sprawie molestowania.

https://wiadomosci.wp.pl/dariusz-jonski-nie-znal-daty-powstania-warszawskiego-6036672096408193ahttps://wiadomosci.wp.pl/dariusz-jonski-nie-znal-daty-powstania-warszawskiego-6036672096408193ahttps

https://dzienniklodzki.pl/dariusz-jonski-nowy-wiceprezes-aquaparku-fala-ma-ustalona-wysokosc-kontraktu-biedy-klepal-nie-bedzie/ar/13895037


Andy 51
O mnie Andy 51

Jestem z Trójmiasta Mąż wspaniałej żony , ojciec dwóch synów

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka