Blog
trójmiejskie spojrzenie ADMINISTRACJO PRZEGINASZ!!!
Andy 51
Andy 51 miłosnik sumo i rugby
22 obserwujących 1397 notek 621972 odsłony
Andy 51, 19 czerwca 2017 r.

Herr Tusk (szmata) na czele totalnej opozycji i wrogów RP

Herr Tusk podłokietnik Makreli swoim tweedem „Takie słowa w takim miejscu nigdy nie powinny paść z ust polskiego premiera”, dał sygnał do ataku.

No i poszły w ruch pióra do wynajęcia, wrogowie PiS i wrogowie Polski zaczęli pisać tak, jak na pracy maturalnej przy pytaniu, co poeta miał na myśli pisząc te słowa.

Herr Tusk, ponoć apolityczny Przewodniczący PE zwany „ królem Europy”  się wkurzył, nie może tak być , żeby coś mówić w Auschwitz nie uzgadniając tego z Makrelą a co najmniej z krypto Niemcem Tuskiem.

Słowa pani Premier Auschwitz, to w dzisiejszych, niespokojnych czasach, wielka lekcja tego, że trzeba czynić wszystko, aby uchronić bezpieczeństwo i życie obywateli” 

Uważam, że taki tweet spod ręki ponoć apolitycznego „ króla Europy” nie powinien wyjść, tym bardziej wobec kraju, z którego pochodzi, ale metodą odwracania kota ogonem Herr Tusk sprokurował taką antypolską dyskusje.

Ponieważ na topie są teraz emigranci zwani uchodźcami , to anty Polacy zinterpretowali, ze słowa te dotyczą uchodźców/emigrantów. To nic, że zdanie to było niemal kalką słów wypowiedzianych przez PAD w styczniu 2016 r., ale wówczas Herr Tusk nie wiedział jeszcze czy będzie dalej „królem Europy”, widocznie jeszcze Makrela nie klepnęła jego drugiej kadencji, więc siedział cicho. 

Opublikowano: 19.06.2017 11:34.
Autor: Andy 51
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem z Trójmiasta Mąż wspaniałej żony , ojciec dwóch synów

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Masz rację, obecny S 24 to nie ten sam co onegdaj. Misiu, kasa, misiu i wszystko jasne.
  • Bardzo dobra analiza i wyciągnięte wnioski.
  • Ciekawe to co piszesz.

Tematy w dziale