Blog
trójmiejskie spojrzenie ADMINISTRACJO PRZEGINASZ!!!
Andy 51
Andy 51 miłosnik sumo i rugby
21 obserwujących 1397 notek 625591 odsłon
Andy 51, 7 lipca 2017 r.

Rangą, przemówienie Trumpa można porównać do tego z 1979 r. JP II

W mrocznych czasach władzy ludowej pielgrzymka JP II do Ojczyzny dała Polakom wiarę i właśnie ta wizyta Jana Pawła II odmieniła oblicze polskiej ziemi.

Wizyta JP II była iskrą , która dała Polakom nadzieje i spowodowała „wybuch” w postaci powstania „ Solidarności” i upomnienie się robotników nie tylko o swoje prawa, ale także o wolność i prawa człowieka. Później był stan wojenny by pod koniec lat 80-tych nastąpił upadek systemu komunistycznego.

Wczoraj w Warszawie na Placu Krasińskich przemawiał 45-ty prezydent USA, tak znienawidzony przez kręgi lewacko-liberalne , Donald Trump.

Przemówienie Trumpa można porównać z przemówieniem IP II. Trump mówił tak jak papież o wartościach , ale jako polityk mógł powiedzieć więcej. Mówił o historii Polski porównując Powstanie Warszawskie do walki o wartości, których nikt u Polaków nie potrafił złamać.

Mówił o cywilizacji Zachodniej, która musi walczyć o swoją tożsamość, jeżeli nie, inaczej zginie. Donald Trump miał zapewnie na myśli zagony tzw. muzułmańskich emigrantów, które zalewają Europę. Donald Trump mówił dużo o Bogu, którego się nie wstydził, w przeciwieństwie do europejskich elit.

Polska w historii już co najmniej dwa razy uratowała Europę, raz w XVII wieku, gdy pod Wiedniem król Jan Sobieski, pokonał osmańską potęgę, prącą na podbój Europy. Później w 1919 r pokonał bolszewików w wojnie polsko – bolszewickiej , którzy parli na zachód aby połączyć się z niemieckimi komunistami.

Obecnie Polska jest oazą spokoju i pokazuje zachodowi , że jest krajem , który lideruje w Europie w obronie wartości  cywilizacji zachodniej i Boga, natomiast   poprawność polityczna Zachodu, prowadzi do rozsadzenia Europy, przez muzułmańskich fanatyków.

Jestem wręcz pewien, że przemówienie D.Trumpa , będzie miało wpływ na losy Polski a być może również na los zlaicowanej i poprawnie politycznej Europy.

Uważam, że Polska jako najwierniejszy sojusznik USA zasługuje na zniesienie wiz dla Polaków do USA i takiego gestu administracji amerykańskiej mi zabrakło. Proszę porównać co się dzieje w Hamburgu, gzie wszelkiej maści lewactwo wprost nienawidzi Trumpa, z bardzo gorącym i ciepłym przywitaniem w Polsce.

http://wpolityce.pl/polityka/347591-prezydent-usa-wskazal-polske-jako-lidera-europy-w-obronie-cywilizacji-wartosci

     

Opublikowano: 07.07.2017 10:44.
Autor: Andy 51
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem z Trójmiasta Mąż wspaniałej żony , ojciec dwóch synów

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Masz rację, obecny S 24 to nie ten sam co onegdaj. Misiu, kasa, misiu i wszystko jasne.
  • Bardzo dobra analiza i wyciągnięte wnioski.
  • Ciekawe to co piszesz.

Tematy w dziale