Blog
trójmiejskie spojrzenie ADMINISTRACJO PRZEGINASZ!!!
Andy 51
Andy 51 miłosnik sumo i rugby
21 obserwujących 1397 notek 625591 odsłon
Andy 51, 10 lipca 2017 r.

Frasyniuk ma prawo w d…e, ja mam w d…e Frasyniuka

Po wyniesieniu Frasyniuka z siedzącej demonstracji Obywateli UB blokujących ubiegłego miesiąca pochód dla upamiętnienia poległych w katastrofie smoleńskiej, ten człowiek idący  ręka w rękę z Obywatelami  UB w destrukcji  powiedział ni mniej ni więcej , że prawo ma w d…e, do chcącego go spisać policjanta. (w 23 sek. filmiku na youtube).

Ten pseudo demokrata, który wyszedł z więzienia gołodupcem ni z gruszki ni z pietruszki został po 1990 r.przedsiębiorcą  i zakupił kilkadziesiąt ciężarówek. Skąd miał pieniądze ? to jest dobre pytanie.

Frasyniuk wylansowany przez środowisko GW jako przeciwwaga dla Wałęsy  miał być ikoną GW. Po jakimś czasie Frasyniuk dołączył do Bolka i stał się pseudoikoną .

Towarzystwo od Szechtera  próbuje lansować nowych pseudobohaterów.  Dla Wałęsy Frasyniuk, dla śp. Anny Walentynowicz, łamistrajk tramwajarka Henia.

Zarówno Henia jak i Władek, łechtani przez KC z Czerskiej próbowali wmówić , że to oni byli bohaterami, tak było do 2015 r.

Niestety dla Władka i Heni, ich mocodawcy przegrali wybory , już nie jest tak jak było. Czerska próbuje odkurzyć „ przedsiębiorcę” Frasyniuka i to on ma poprowadzić byłych ubeków podpartych fałszywymi autorytetami do boju z rządem PiS. Nie wiem jak będzie dzisiaj, ale stoczniowcy na których kablował Wałęsa czekają na niego w Warszawie, Wałęsa zrejterował, to w zastępstwie mogą wynieść Władka i mieć tę legendę tam , gdzie ta legenda ma prawo.

https://www.youtube.com/watch?v=xRZHgzjJIOs

 

Opublikowano: 10.07.2017 11:31.
Autor: Andy 51
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem z Trójmiasta Mąż wspaniałej żony , ojciec dwóch synów

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Masz rację, obecny S 24 to nie ten sam co onegdaj. Misiu, kasa, misiu i wszystko jasne.
  • Bardzo dobra analiza i wyciągnięte wnioski.
  • Ciekawe to co piszesz.

Tematy w dziale