Blog
trójmiejskie spojrzenie ADMINISTRACJO PRZEGINASZ!!!
Andy 51
Andy 51 miłosnik sumo i rugby
21 obserwujących 1397 notek 625591 odsłon
Andy 51, 11 lipca 2017 r.

Niemcy, państwo upadłe ?

 Niemcy pomimo tego, że nadal są potęgą gospodarczą, w sprawach innych widać u nich pierwsze symptomy, tego  że coś się kończy.

Niemcom zawdzięczamy I i II wojnę światową . W 2015 r. dzięki zaproszeniu hord  muzułmańskich emigrantów  przez kanclerz Merkel  widzimy upadek  cywilizacji zachodniej jaką znaliśmy dotychczas.

Do tego dochodzi poprawność polityczna, która zabrania dziennikarzom informowania o zabójstwach, gwałtach i innych bezeceństwach przez tą dzicz.  Do Europy przyjeżdża przeważnie niewykształcona męska  populacja, która nie chce pracować , tylko żyć z zasiłków. Co wśród tych rzeszy Hunów robią, Albańczycy, Kosowianie i inne ludy bałkańskie tego nie wiem?  Tam przecież nie toczą się żadne wojny. Jeżeli do tego dodamy Marokańczyków, Tunezyjczyków, czy Algierczyków, którzy zwabieni socjalem prą do Niemiec, a ten kiedyś tak uporządkowany kraj nie daje sobie rady z tym potopem.

Z tej bezsiły korzystają wszelkiego rodzaju lewacy, jak to było w Hamburgu. Rabunki sklepów, podpalenia samochodów i walki z bezsilną policją dodają uroku w tym bardachu.

Wszystko na to wskazuje, że Niemcy nie dają sobie rady ani z lewactwem ani z muzułmańskimi Hunami, ale ich buta nakazuje upominać Polaków , że to oni łamią demokrację.

To , że lewacy po społu z muzułmanami rozwalają im państwo jakoś do nich nie dociera.      

 

https://wpolityce.pl/swiat/348220-niemcy-maja-coraz-wiekszy-problem-prosza-o-pomoc-ministrow-sprawiedliwosci-innych-krajow-w-sciganiu-ekstremistow-z-hamburga

 

Opublikowano: 11.07.2017 11:21.
Autor: Andy 51
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem z Trójmiasta Mąż wspaniałej żony , ojciec dwóch synów

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Masz rację, obecny S 24 to nie ten sam co onegdaj. Misiu, kasa, misiu i wszystko jasne.
  • Bardzo dobra analiza i wyciągnięte wnioski.
  • Ciekawe to co piszesz.

Tematy w dziale