Blog
trójmiejskie spojrzenie ADMINISTRACJO PRZEGINASZ!!!
Andy 51
Andy 51 miłosnik sumo i rugby
21 obserwujących 1397 notek 628978 odsłon
Andy 51, 12 lipca 2017 r.

Mordowali nas Niemcy, Rosjanie, Ukraińcy

512 19 0 A A A

Lipiec jest szczególnie tragiczny dla Narodu Polskiego. Właśnie w tym miesiącu 11 lipca 1943 r. rozpoczęła się  Rzeź Wołyńska gdy rezuni spod znaku UPA i OUN-u zaczęli mordować swoich sąsiadów, którzy żyli tam od wieków, tylko dlatego, że byli Polakami. Mordowali bezbronne , dzieci, kobiety , w tak bestialski sposób, że nie sposób tego opisać.

Zbrodnia ta jest mało zbadana, ale ocenia się , że w Rzezi Wołyńskiej zginęło od 80-150 tys. Polaków. Mniej więcej w tym samym czasie tylko 2 lata później w 1945 r. małojcy z bolszewickiej Armii Czerwonej tuż po zakończeniu wojny zorganizowali łapankę , tzw. „ Obławę Augustowską”.  Małojcy spod znaku czerwonej gwiazdy zrobili łapankę w stylu hitlerowskim. Złapano kilka tysięcy Polaków, setki nie powróciło do domów, nie wiadomo gdzie są pochowani i w jaki sposób zginęli.

Niemcy mordowali Polaków przez całą wojnę, po Powstaniu Warszawskim wymordowali ponad 100 tys. cywilów z Woli. Żydzi też mordowali Polaków, może nie bezpośrednio, ale donosząc na nich NKWD we wrześniu 1939 r. po wkroczeniu Armii Czerwonej 17 września .

Po wojnie  wielu Żydów wstąpiło do  UB, byli prokuratorami i wydawali wyroki śmierci na polskich patriotów.

O ile Niemcy po wojnie skazywali hitlerowskich oprawców, o tyle Rosjanie nie chcą ujawnić nazwisk oprawców np. morderców żołnierzy,  policjantów i inteligencji polskiej, rozstrzelanej     w Smoleńsku, Ostaszkowie, Starobielsku i innych miejscach kaźni.

Z kolei Ukraińcy gloryfikują rezunów spod znaku UPA i OUN-u w tym Polakożercę Banderę. Polski rząd słusznie mówi, że Ukraina nie wejdzie do UE z flagą Bandery i słusznie.

Uważam , że rząd polski powinien wystąpić do Niemców o reperacje wojenne tak jak to zrobiły inne państwa a którym jest przeciwny syn ubeckiego aparatczyka Włodzimierz Cimoszewicz.   

Opublikowano: 12.07.2017 11:18.
Autor: Andy 51
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem z Trójmiasta Mąż wspaniałej żony , ojciec dwóch synów

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Masz rację, obecny S 24 to nie ten sam co onegdaj. Misiu, kasa, misiu i wszystko jasne.
  • Bardzo dobra analiza i wyciągnięte wnioski.
  • Ciekawe to co piszesz.

Tematy w dziale Polityka