Blog
trójmiejskie spojrzenie ADMINISTRACJO PRZEGINASZ!!!
Andy 51
Andy 51 miłosnik sumo i rugby
21 obserwujących 1397 notek 627803 odsłony
Andy 51, 26 lipca 2017 r.

Jak Sopot walczy z ustawą dezubekizacyjną

225 6 0 A A A

Określenie Sopot walczy z ustawą dezubekizacyjną, jest swego rodzaju eufemizmem. Wiadomo że Sopot to Jacek Karnowski pan na włościach sopockich od 20 lat. Waz ze swoimi akolitami ma 13 radnych w 21 osobowej  radzie miasta.

Stąd wniosek, że radni wspierający Karnowskiego przegłosują każdą uchwałę.  Na pewno tak się stanie z wykonaniem ustawy dezubekizacyjną . W Sopocie jest ul. 23 Marca upamiętniająca  „wyzwolenie” Sopotu przez bolszewików.

Co zrobił prezydent Karnowski , otóż pozostawił nazwę 23 marca bez zmian motywując to że 23 Marca jest dniem Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, powołując się na śp. Prezydenta Kaczyńskiego, który to święto uchwalił.

 Zacytuje par 1 uchwały w sprawie zmiany nazwy urzędowej ulicy w Sopocie  Zmienia się dotychczasową nazwę ulicy „23 Marca” i nadaje się jej nazwę „23 Marca” uzasadniając to „ Dniem Przyjaźni Polsko-Węgierskiej”. Ot taki myk. Na myśl przychodzą słowa sędziego Rzeplińskiego z ostatnich demonstracji pod Pałacem Prezydenckim. „Trzeba zmienić wszystko, żeby wszystko pozostało po staremu"

Pragnę zasygnalizować, że radni PiS proponowali zmienić nazwę ul. 23 Marca, na ul. Rotmistrza Pileckiego , ale podobnie jak komuniści władze Sopotu też nie mogą ścierpieć tego bohatera, niezłomnego Rotmistrza Pileckiego, zakatowanego przez komunistów. 

Opublikowano: 26.07.2017 11:25.
Autor: Andy 51
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem z Trójmiasta Mąż wspaniałej żony , ojciec dwóch synów

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Masz rację, obecny S 24 to nie ten sam co onegdaj. Misiu, kasa, misiu i wszystko jasne.
  • Bardzo dobra analiza i wyciągnięte wnioski.
  • Ciekawe to co piszesz.

Tematy w dziale Polityka