11 obserwujących
146 notek
89k odsłon
343 odsłony

diabeł dmucha

palnik gazowy
palnik gazowy
Wykop Skomentuj2

oczywiście - w Bolandii. w Bolandii, gdzie kolejny Bolek dla Bolandyjczyków popisuje się regularnie ostentacyjną głupotą i prostactwem oraz jednocześnie sprzedaje nas po cichu zdesperowanym ludobójcom. tak na marginesie - mógłby ich przycisnąć, ponieważ mają przynajmniej miliard skośnookich powodów do niepokoju, ale oferma skończona woli im nadskakiwać i usłużnie nadstawiać to i owo do klepania i nie tylko ;)

a gdzie tu tkwi diabeł, który kusi do złego? a tkwi właśnie w pokusie do pogardy dla Państwa i lekceważeniu domniemanej demokracji. a dlaczego domniemanej? a dlatego, że niektórzy twierdzą, iż owa demokracja gwarantowana jest przez PKW wyposażone w narzędzia do zliczania głosów przez podejrzaną firmę, a opinie wyborców kształtowane są przez baaaaardzo ograniczoną i wybiórczą "agorę medialną" ;) w każdym bądź razie owa skompromitowana dezinformacją demokracja, zwana mediokracją kusi do złego w postaci spontanicznego wzięcia spraw w swoje ręce i w rezultacie niekontrolowanych zamieszek. a to przecież niedobre pokusy, bo wszakże jesteśmy w UE i przy odrobinie cierpliwości możemy szukać arbitrażu oraz oczekiwać wsparcia od wielu instytucji tejże.

skąd jeszcze  wydobywa się szatański podmuch, który rozpala złość w naszych sercach i podnosi ciśnienie co bardziej krewkim obywatelom? a z organów agresywnych mniejszości, Proszę Państwa - właśnie z gwna i jeszcze troszkę z boku (troszkę, bo wszakże od niedawna Izrael, to prawie Polska, zwłaszcza dla rządu Tuska ;)

oczywiście warto też wspomnieć o irytujących POgwizdach, nikczemnego tchórzostwa ze strony owego nie-rządu, który tak samo jak nie potrafił przygotować bezpiecznej wizyty ŚP. Prezydenta 10 kwietnia 2010r, tak teraz nie jest w stanie przyznać się do zaniedbań i braku lojalności...

permanentna inwigilacja rodzin, wynaradawianie dzieci i podwyżka podatków również mogą być traktowane jako wiatr w twarz i spowodować wywianie konserwatywnych wyznawców starej zasady "rodzina to podstawa" na ulice pod strumienie nowoczesnych miotaczy gazu i rzucić tych bardziej asertywnych na tarcze okutych w plastikowe zbroje współczesnych ZOMOwców.

tych mniej odpornych na krzywdę staruszek, którym po 85 roku życia odmawia się finansowania leczenia także może zaświerzbić ręka.

ale cierpliwości - przeczekajmy szatańskie figle i piekielne wysiłki, by wyrwać nas z domów na ulice - gdy w maju będą wybory, to My im pokażemy ;)))

 

 

 vide: 3kr@n 

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale