Mike Tyson okładał swojego fana pięściami w samolocie. Ujawniono nagranie

źródło: Flickr / ronwired
źródło: Flickr / ronwired
Do Internetu trafiło nagranie przedstawiające Mike'a Tysona, który bije swojego fana w samolocie. Na filmie widać obrażenia, jakie pięściarz wyrządził pasażerowi, który siedział za nim. Ze środowiska Tysona TMZ Sports usłyszało, że poszkodowany mężczyzna był odurzony.

Mike Tyson zaatakował fana w samolocie

Jak podaje TMZ Sports, do zdarzenia doszło około 22:30 czasu lokalnego (7:30 w Polsce). Tyson wylatywał z Międzynarodowego Lotniska w San Francisco odbywając podróż na Florydę. Z relacji świadka wynika, że pięściarz początkowo był spokojnie nastawiony do nich oraz innych pasażerów. Mike Tyson robił sobie z nimi wspólne zdjęcia oraz usiadł na swoim miejscu. Jak się okazuje, jeden z pasażerów usiadł tuż za nim i ciągle mówił wprost do ucha boksera.

Mike Tyson poprosił natrętnego fana, by się uspokoił, jednak to nie nastąpiło, a pięściarz kilkukrotnie uderzył mężczyznę w twarz pięściami. Nagranie opublikowane przez TMZ Sports ukazuje, jak były bokser posuwa się do rękoczynu. 

W dalszej części filmu uwieczniono zakrwawioną twarz zaatakowanego fana. Świadek jest zdania, że chwilę po tym incydencie Mike Tyson opuścił samolot. 


Mike Tyson – kariera

Mike Tyson był profesjonalnym bokserem wagi ciężkiej. W 1986 roku, mając 20 lat został mistrzem świata wagi ciężkiej, jako najmłodszy zawodnik w tej kategorii. Pięściarz zdobył także mistrzostwo świata w czterech najważniejszych federacjach bokserskich. Ze względu na swój agresywny styl walki, mówiono na niego m. in. "Bestia" czy "Żelazny Mike".


RB


Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości