Nagranie z "podwójnym" kibicem robi furorę w sieci. Reakcja Lewego mówi wszystko

Robert Lewandowski chce skontaktować się z kibicem, którego nagranie robi obecnie furorę w sieci. (fot. Twitter)
Robert Lewandowski chce skontaktować się z kibicem, którego nagranie robi obecnie furorę w sieci. (fot. Twitter)
W internecie furorę robi filmik przedstawiający kibica oglądającego sobotni mecz Polski z Arabią Saudyjską. Widać na nim, jak po bramce strzelonej przez "Lewego" zaczyna tańczyć i zdejmuje z siebie koszulkę Saudyjczyków. Okazało się, że pod spodem ubraną miał kolejną – w barwach reprezentacji Polski. Robert Lewandowski zareagował na zachowanie kibica.

Niepohamowana radość po golu Lewandowskiego

— Robert Lewandowski! Robert Lewandowski! — krzyczał kibic sobotniego meczu polskiej reprezentacji, który nie mógł opanować szczęścia po bramce "Lewego" w meczu z Arabią Saudyjską. Film z tego wydarzenia zdobył ogromną popularność w internecie. Udostępniło je wiele profili na Twitterze. Tylko na jednym z nich nagranie zdobyło już ponad 6 milionów wyświetleń.

Lewandowski chce się skontaktować z bohaterem nagrania

Zachowanie kibica spodobało się Robertowi Lewandowskiemu, który za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał, że chętnie sprezentuje mu swoją oryginalną koszulkę.

— Co za wsparcie! Mam dla ciebie koszulkę! Odezwij się w komentarzu — napisał na swoim profilu na Facebooku.

Prawdopodobnie mężczyzna jest jednym z wynajętych przez Katar "fanów", którzy przybyli na mundial, by kibicować drużynom podczas rozgrywek. Pochodzą oni m. in. z Indii, Jemenu czy Jordanii. 

RB

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport