Zawodnicy reprezentacji Polski Jan Bednarek (P) oraz Jacek Góralski (L) i Włoch Federico Bernardeschi (C) podczas meczu Ligi Narodów UEFA w piłce nożnej. Fot. PAP/Andrzej Grygiel

Liga Narodów. Mecz jak polski futbol. Włosi w samej końcówce spotkania pokonali Polaków

Redakcja Redakcja Piłka nożna Obserwuj temat Obserwuj notkę 45

Polska przegrała z Włochami 0:1 na własnym boisku. W 90+2. minucie meczu piłkarskiej Ligi Narodów bramkę zdobył Cristiano Biraghi.

Pierwsza połowa meczu należała do Włochów, w drugiej połowie Polacy mieli kilka niewykorzystanych szans, ale w ostatniej minucie biało-czerwoni stracili gola.

image
Bartosz Bereszyński (L) i Cristiano Biraghi z Włoch. Fot. PAP/Andrzej Grygiel
Wiadomo już, że biało-czerwoni zajmą ostatnie miejsce w grupie i spadną do Dywizji B. To czwarty z rzędu mecz drużyny narodowej pod wodzą Jerzego Brzęczka bez zwycięstwa.