19 obserwujących
464 notki
131k odsłon
161 odsłon

Cała prawda o PISie-Ardanowski minister-post od Konfederacji

Wykop Skomentuj5

Posłuchajcie PISmani-uczta duchowa dla was od waszego ministra rządowego...

=================================


Konfederacja

15 min ·

Nic dodać, nic ująć. Minister rolnictwa, Jan Ardanowski, mówi całą prawdę o partii rządzącej, która wykonała antypolski skręt w lewo i wraz z Lewicą oraz PO dokonuje zamachu na nasze rolnictwo. Ustawa likwidująca branżę hodowlaną to zdrada polskiej wsi. Ktoś taki jak minister rolnictwa doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

PiS, partia, której zawierzyłem, partia, która wydawała się prawicowa […] Ta partia wpisuje się w wojnę ideologiczną, która się toczy w Europie […] która ze zwierzęcia robi boga i dehumanizuje człowieka. Ustawa ma wiele, wiele wad. Konsekwencje tej ustawy będą się wlekły latami w sądach. Ci którzy ją stworzyli będą się jeszcze mocno wstydzić tej ustawy. Doszło do jakiegoś absolutnie egzotycznego sojuszu Prawa i Sprawiedliwości oraz Lewicy - mówił w Radiu Wnet Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa.

Cała rozmowa podczas której minister Ardanowski nie zostawia suchej nitki na skandalicznie złej ustawie oraz samej partii władzy zamieszczamy w komentarzu pod postem. Pokazujcie grafikę i cały wywiad wszystkim znajomym, którzy nabrali się na lewicowy PiS, sądząc błędnie, że to partia prawicowa, która będzie dbać o interesy obywateli, przedsiębiorców, polskiej wsi. Jest dokładnie odwrotnie - w lewackim amoku likwidują branżę hodowlaną, niszczą rolnictwo i pokazują swoją prawdziwą twarz. Tylko #Konfederacja, jedyna ideowa prawica w Polsce, od początku konsekwentnie broni polskiej wsi i zawsze staje w obronie gospodarki! Podajcie dalej! #NaprzódPolskoimageWykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale