65 obserwujących
528 notek
465k odsłon
1547 odsłon

Globalizacja, AGW, chemtrails i NWO

Wykop Skomentuj8Co mają wspólnego, globalizacja, antropogeniczne globalne ocieplenie (AGW), chemtrails z Nowym Porządkiem Świata(NWO)?

Banksterzy i tzw. "deep state" w USA realizują globalizację, by zbudować Nowy Porządek Świata(NWO) i dlatego forsują depopulację ludzkości a chemtrails jest jednym z narzędzi stosowanych do jej przeprowadzenia.


O samej strategii, mówiono już w 2000 roku, a jej pierwotna wersja nazywała się Agendą 21 i jej realizacja miała zająć 15 lat. Jednak z jakiś przyczyn do 2015 roku nie udało się wypełnić jej postulatów, jak na przykład redukcja CO2, którą dziś znamy jako Paryskie porozumienie klimatyczne.

Na chwilę przed samym spotkaniem klimatycznym i podpisaniem porozumienia, opracowano nową wersję agendy na rzecz zrównoważonego rozwoju o nazwie Agenda 2030, a w niej ponoć jest mowa o redukcji CO2 poprzez zrobienie możliwie wszystkiego, aby efekt cieplarniany zatrzymać.

Co należy zrobić, by powstrzymać globalne ocieplenie wg znanych ludzi:

Wypowiedź Billa Gatesa z 2010 roku, jeszcze z przed wprowadzenia paktu: (przypominam, że gość jest uznawany za filantropa)

"Dziś na świecie żyje 6,8 miliarda ludzi z perspektywą wzrostu do około 9 miliardów. Jeśli uda nam się osiągnąć duży sukces z nowymi szczepionkami, służbą zdrowia i działaniami w sferze urodzeń, będziemy w stanie obniżyć tę liczbę o 10-15%."

Podobną teorię wygłosił w 2018 roku na konferencji TED, kiedy wypowiadał się o Afryce.

Wypowiedź sekretarz ONZ Christiany Figueres w odpowiedzi na pytanie, „Czy nie jest prawdą, że zatrzymanie wzrostu populacji będzie jednym z największych czynników wpływających na dalszy wzrost emisji gazów cieplarnianych?”

odpowiedziała wtedy:

„Są w systemie naciski, aby pójść w tę stronę. Na pewno możemy coś zmienić, prawda? Możemy zmienić te liczby. (…) Naprawdę, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby zmienić te liczby, ponieważ już dzisiaj przekraczamy możliwości nośne planety. (…) Powinniśmy zrobić wszystko co tylko jest możliwe.”

Wypowiedź profesora biologii z University of Texas w Austin, Erica R. Piank-a:

„Nie mam żadnej złej woli w stosunku do ludzi. Jestem jednak przekonany, że świat - w tym cała ludzkość - z pewnością byłby o wiele lepszy bez tak wielu z nas”.

Były francuski minister Yves Cochet wypowiadał się następująco:

„Ograniczenie liczby urodzin pozwoliłoby lepiej przyjąć migrantów, którzy stukają do naszych drzwi”.

Treść Agendy 2030 jest napisana takim językiem, aby nie wywoływała żadnych kontrowersji. Jednak kilka zasad daje trochę do myślenia.

Czytamy w niej na przykład:

„Dla osiągnięcia rozwoju zrównoważonego i wyższej jakości życia ludności, Państwa zredukują lub wyeliminują niezrównoważone trendy konsumpcji i produkcji oraz będą promować odpowiednie polityki demograficzne.”(ciekawe, jakie?).

„Agenda 2030 została z entuzjazmem przyjęta przez blisko współpracującą z Franciszkiem część watykańskich hierarchów, a także przez samego papieża. Wątpliwe jest, aby współpracownicy Ojca Świętego nie wiedzieli, co się kryje pod Agendą 2030.”

Papież Franciszek niejednokrotnie dawał powody do zdumienia popierając chociażby GMO lub stwierdzając w jednym z wywiadów, że Europejki powinny wiązać się z muzułmanami, aby wspomóc spadający przyrost naturalny. Jednak tym razem jawnie opowiedział się za ową strategią opisując potrzebę redukcji CO2 w swojej encyklice „Laudato si”,

„…liczne badania naukowe wskazują, że większość globalnego ocieplenia ostatnich kilkudziesięciu lat zawdzięczamy wysokiemu stężeniu gazów cieplarnianych (dwutlenek węgla, metan, tlenki azotu i inne), emitowanych głównie z powodu działalności człowieka.”

Czy zatem jest coś w tej Agendzie 2030 czego nie wiemy? Zapewne tak.

W jakich okolicznościach doszło do abdykacji papieża BXVI i wyboru Franciszka?

Otóż wielu hierarchów uważa, że doszło do tego pod naciskami administracji B.H.Obamy, która uruchomiła lobby homoseksualne w Kurii Rzymskiej i w Episkopatach krajów zachodnich, w których(np. RFN, Francja, UK, USA) rewolucja obyczajowo seksualna zdeprawowała lokalne struktury KRK.

Kim był B.H.Obama i jakie zadanie przed nim postawiło amerykańskie "deep state" i środowiska lewicowo liberalne, które miały pod kontrolą najważniejsze kraje zachodu.

Obama był wychowany w środowisku lewicowo komunistycznym USA, od czasów studenckich był agentem CIA(karta w Columbia University z 1981 r. identyfikująca Baracka Obamę jako zagranicznego studenta Barry Soetoro), z epizodami pobytu na Uniwersytecie Lumumby w Moskwie i wysyłany z misjami na tereny walk Talibów z wojskami ZSRR podczas wojny afgańskiej trwającej od 1979 do 1989 roku(czyli do końca zimnej wojny).

Od końca II WŚ amerykańskie "dep state" intensywnie realizowało projekt NWO.

Po pokonaniu Niemiec, Europa Zachodnia dostała się pod wpływy zwycięzców czyli USA, Francji i UK, z decydującym wpływem USA.

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości