159 obserwujących
4435 notek
4580k odsłon
1259 odsłon

Samotność

Wykop Skomentuj83

Jak tak dalej pójdzie, to okaże się, że nazwa „Trójka” pochodzi od liczby pracowników stacji. Albo liczby słuchaczy — pisze Tomasz Lis. Rzecz jest symptomatyczna. Dobra zmiana niczym jakiś koronawirus przekroczyła punkt krytyczny i nie tylko jej usiłowania trafiają w pustkę, ale także zwolennicy rozpraszają się w nicości.

Oczywiście oficjalna propaganda temu zaprzecza. Znani ze specyficznej prawdomówności osobnicy zaręczają, że byczo jest. Działa to jednak tak samo, jak oświadczenia dyrektora trójki, że on nigdy, przenigdy nie nakazywał zdjęcia piosenki Kazika z anteny. SMS zaś, wysłany do Piotra Metza wyszedł przecież nocą, a wiadomo, że właśnie wtedy podejmuje swoje dzieło układ, sabotażysta (sic!), czy inny targowiczanin albo nawet szatan.

Podobnie wczoraj wiceminister zdrowia tłumaczył zawiłości zakupu drogich a nieprzydatnych masek od firmy istniejącej już całą dobę. Mówił tak długo, że w TVP Info nie starczyło czasu na replikę posłów KO. Z ministerialnej relacji wynika, że o przyspieszony tryb uzyskania atestów dla masek pytał także Sławomir Neumann. Inkryminowana więc transakcja panawiceministrowym zdaniem staje się dzięki temu czysta jak górski śnieg o mroźnym poranku. Tyle że importer, protegowany jakoby przez posła KO nie doczekał się odpowiedzi na mail, skierowany pod podany mu adres. Natomiast narciarz i jednocześnie małżonek sprzedawczyni lipnych masek, tak.

Artyści zaś, którzy w kostiumach listonoszów demonstrowali z bannerem "Chcemy żyć, nie umierać" zostali ukarani dziesięciotysięcznymi grzywnami. Przez Sanepid. Złamali bowiem ograniczenia ...sanitarne. Naprawdę zaś zapomnieli, że od jedynie słusznej władzy nie wolno się niczego domagać. Ona wie lepiej, co dobre.

Pewnie też dlatego nadal się nie ujawnia majątków małżonek polityków. RODO zabrania. W odróżnieniu od danych, przekazywanych poczcie przez urząd nadający PESEL-e. Te można, ale na dysku zabezpieczonym hasłem.

Pewnie również uznano, że niech i ta trójka trójkę znaczy. Wszak tres facit collegium.

Tylko ci zwolennicy…


Wykop Skomentuj83
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo