158 obserwujących
4380 notek
4530k odsłon
1347 odsłon

Przaśności

Wykop Skomentuj96

W odpowiedzi na film Sekielskich o pedofilii w Kościele TVP wyemitowała obraz Latkowskiego o pedofilii w sopockiej knajpie. Znamienne to zrównanie płaszczyzn, ale wrażliwość na niuanse nie jest największą zaletą dobrej zmiany. No i od razu mamy wzorzec reagowania na tego rodzaju informacje. — “To zboczone świnie są, a nie żadni artyści” — stwierdził modelowy wyraziciel pierwszego sortu z lepszej jakby półki. Biedni księża.

Rzecz wyjaśnia Lucyna Relewicz, zwracając się do pierwszego szefa MSW rządu dobrej zmiany: “w kwestii pedofofilii w kościele najbardziej oburzające nie jest to, że ona jest, bo ona jest wśród przedstawicieli każdego zawodu, ale to, że hierarchowie ją ukrywają. Dlaczego @PolskaPolicja, gdy był Pan jej szefem, nie zajęła się zboczonymi celebrytami?” Wszak wtedy właśnie ukazała się “Zatoka świń”, książka Bożeny Aksamit i Piotra Głuchowskiego opisująca zdarzenia przedstawione teraz przez Latkowskiego.

Minister Ziobro powołał specjalny zespół do zbadania problemu pedofilii w sopockiej Zatoce Sztuki. Lepiej późno niż wcale. Po pierwszym filmie Sekielskich rok temu powołano zespół do badania pedofilii. Sejm się już w przyszłym tygodniu zajmie jego organizacją. Źle to wróży kolejnemu takiemu gremium. "Chcą coś upupić, powołują komisję" mówiło się w Peerelu.

Czy CBA opublikowało już apel w sprawie profesora Szumowskiego tak jak w przypadku profesora Grodzkiego??? — pisze Paweł Wojtunik. Raczej nie, ale jest chyba inne wezwanie. Na Twitterze można obejrzeć kopię maila. Jest on równie kompromitujący, jak niegdysiejsza, publiczna prośba do pacjentów obecnego marszałka Senatu.

Jedynie słuszne media od przedwczoraj obiegają informacje o możliwości przegrania wyborów przez Andrzeja Dudę. Rzecz ma na celu mobilizację elektoratu, ale od swoich występów w Tik Toku obecny prezydent pomnożył powody do wyszydzania przyjętej przezeń metody autopromocji. Może więc i do niego są kierowane ostrzeżenia?

Amatorszczyzna jedynie słusznej propagandy zawsze żenowała, ale ostatnio jest już tak rzewna, że budzi litość.


Wykop Skomentuj96
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka