157 obserwujących
4330 notek
4480k odsłon
1536 odsłon

Racja

Wykop Skomentuj82

Wygrali wybory, piekła zatem nie ma. Hulaj dusza. Po pierwsze więc precz z konwencją antyprzemocową. Nazywają ją wprawdzie stambulską i Stambuł zagościł w Warszawie, ale bez przesady. Dobrze, że tylko internetowym żartem pozostaje obowiązek nakładany jakoby na mężczyzn, aby raz w roku solidnie dołożyli swoim połowicom. Wszak jak się baby nie bije, to w niej wątroba gnije. Niech więc feministki siedzą cicho, bo… i to uchwalą i co?

Poza tym Halloween. Przecież to niesłychane, aby w Zaduszki dzieci się przebierały i straszyły dorosłych, domagając się słodyczy. Trzy lata odsiadki za to. Najlepiej dla bachora. Przecież to on się przebiera, straszy i szantażuje. Albo dla rodziców. Progenitura i tak wtedy trafi do państwowego zakładu. Sejm się nad tym pomysłem pochyli i komisje zadecydują. Bo obywatelski wniosek nie może być ignorowany przez parlament. Chyba że dotyczy jakichś fanaberii zdradzieckich mord.

Wszak mamy sojusz tronu z ołtarzem. I wszystko jest w porządku. Powstała wreszcie komisja do zwalczania pedofilii zarówno murarzy jak i księży. Tyle że dotąd murarzy pedofilów nie przenoszono na inne budowy. W odróżnieniu od księży molestujących dzieci, którzy trafiali jednak do innych parafii. Ale niepokorny ksiądz, który się nie boi mówić co myśli, do komisji się nie dostał. Przedtem od przedstawicieli kleru słyszał: wiesz, rozumiesz, wycofaj się.

Jak o aktualnej sytuacji mówi dziennikarce Wiadomo.co profesor Obirek zwycięstwo odniosła grupa odwołująca się do najniższych instynktów. To szczucie na LGBT, straszenie kartą antysemicką, co zastosował prezes Kaczyński tuż przed wyborami, to wiele ulotek odwołujących się do społecznych lęków przed wyimaginowanym wrogiem. Wszak logika też doświadcza dobrej zmiany. W trosce o rodziny w ogóle a kobiety i dzieci w szczególności.

Nic zatem dziwnego, że w powtarzanej teraz często reklamie promowany wokalista szaleństwem uzasadnia racjonalność zakupu gadżetów, co to przedtem były nie dla idiotów

Wykop Skomentuj82
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka