158 obserwujących
4403 notki
4550k odsłon
827 odsłon

Sprzedawcy

Wykop Skomentuj60

Przewodniczącym sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych jest teraz Marek Kuchciński. Reaktywacja.

Michał Wawrykiewicz pisze, że To aż niewiarygodne. Ale się dzieje. Nikt z doświadczonych i kompetentnych polskich dyplomatów nie dostał rekomendacji MSZ do pracy w unijnej dyplomacji. Bo nieswoim nie dajemy. A swoich kompetentnych nie mamy. Spadamy w czeluść na arenie międzynarodowej. Rzecz się potwierdza w najdrobniejszych szczegółach.

Przed siedzibą PiS-u protestowali rolnicy. To ich głosy przesądziły o zwycięstwie wyborczym zarówno dobrej zmiany jak i Andrzeja Dudy. Teraz się okazuje, że mają ograniczyć lub zlikwidować hodowlę zwierząt. Bo albo jest prowadzona okrutnie, albo ubój przebiega zgodnie z niedopuszczalnymi, neolitycznymi jeszcze nakazami religijnymi. Rzecz bez żadnej dyskusji z zainteresowanymi zainicjowano po wyborach, kiedy głosy wsi nie są już nikomu potrzebne.

Bo prawdziwi Polacy to elita. Wprawdzie pozbawiona ludzi kompetentnych i posługująca się mową nowego przewodniczącego komisji, rzeczonej na wstępie, ale jednak z wyższej jakby półki. I jako taka wszystko wie lepiej. Na razie wprawdzie musi sobie swoją pozycję zapewnić przy pomocy ustawy. Antycovidowej. Z prawem bezkarności za czyny niegodne establishmentu i działającym wstecz.

W każdym z rzeczonych przypadków widać preferencje dobrej zmiany. Jest dobra dla swoich. Ale tylko kiedy oni bezwarunkowo należą do elektoratu dobrozmieńców.

W każdym innym wypadku suweren jest traktowany instrumentalnie. I ciemny lud musi to kupić.

Wykop Skomentuj60
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo