159 obserwujących
4595 notek
4734k odsłony
  455   3

Fronterzy

Dobre. Teraz nielojalni naiwniacy chcą wyprowadzić w pole zawodowych oszustów. Machiavelli podałby się do dymisji [Wojciech Sadurski].

Tłumy ludzi stojących przed dodatkowymi punktami szczepień dają pojęcie o świadomości Polaków. Na nic straszenie komórkami abortowanych płodów, jakoby wstrzykiwanych wraz z lekarstwem. Nie przeraża czekających nawet groźba wprowadzenia islamskiego genu do organizmu. Miał powodować porzucanie przez biorców chrześcijaństwa w ciągu najbliższych dwóch lat.

Władza się znowu nie dostosowała. Michał Szczerba ujawnia, że w Warszawie przygotowano 13 punktów szczepień, ale PiS tylko 4 pozwolił otworzyć. Niespełna ⅓.

To jakby proporcjonalnie do odsetka środków unijnych, które mają trafić do samorządów. Będzie to ponad 30% całej puli, ale głównie w formie pożyczek. Bezzwrotne dotacje otrzymają przede wszystkim państwowe firmy. Tak to też opisuje Krzysztof Luft.

We wtorek będzie głosowanie w sprawie ratyfikacji Funduszu Odbudowy. Rząd przyjął Krajowy Plan Odbudowy. Zapisano go na blisko pięciu setkach stron. Na dyskusję przewidziano cztery godziny. Ponad sto stron na godzinę, dwie na minutę. Tak się mimowolnie ujawnia wagę dokumentu. Samorządy są zdecydowanie przeciw.

Tak czy owak lewicy trzeba pogratulować jej negocjacyjnej sprawności. Stworzyli nowy FJN. Poprzedni składał się z jedynie słusznej formacji i paputczikow. Obecny ma podobne poparcie. I też tyle znacy co Ignacy.

Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka