167 obserwujących
5042 notki
5048k odsłon
  412   1

Publikatorzy

Wszystko na pokaz. Tylko.

Interesujące. Przekop przez Mierzeję będzie dziś otwarty. Tyle tylko, że nie przekopano podejścia do portu w Elblągu. Uniezależnili więc Elbląg od Rosji, ale pozostawili na łasce natury.

Przekształcenie portu rzecznego w morski nikomu się dotąd nie udało. PiS postanowił być pierwszy i znowu nie trafił. Bo kto się będzie pchał ze statkiem w skomplikowane manewry, aby go rozładować w porcie rybackim i turystycznym jeszcze zawilej skomunikowanym z lądem? Zwłaszcza że jeżeli się już jest masochistą, dużo bezpieczniej i taniej można zostawić ładunek w Kołobrzegu lub Ustce. Pokazucha zwraca jednak uwagę telewidzów.

Macierewicz niczego nie ukrył, lecz niebawem opublikuje to, czego jeszcze nie opublikował. To wynika z wyjaśnień czołowych polityków dobrej zmiany. Rzecz nie jest bez sensu, bo wielu pamięta tylko to, co jest właśnie mówione. Wszak cała jedynie słuszna narracja jest skierowana do ludzi, którzy się poddają emocjom.

Podobnie więc bezczelnie zabrzmiały wypowiedzi wyrazicieli PiS-u, komentujących wystąpienie Donalda Tuska w Poczdamie. Całkowite odwrócenie znaczeń i absurdalne zarzuty współpracy z rzekomymi stronnikami Rosji, wywodzącymi się jakoby z Unii, nie może być uznane za prawdziwe przez ludzi wolnych od indoktrynacji.

Dawniej, przed upowszechnieniem telewizji, aby doprowadzić ludzi do poddania się propagandzie, trzeba było gromadzić i oszukiwać tłum na wiecach. Teraz nie ma takiej potrzeby. Można stosowne obrazy i teksty upubliczniać elektronicznie.

A przecież i przekop i zamach w Smoleńsku to tylko propaganda. Tak samo absurdalna, jak mowa nienawiści. A indoktrynowani ją przyjmują. I czasem nawet nie przekręcają nazwisk.


Lubię to! Skomentuj27 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka