Myśli z pierwszego tłoczenia
Muzeum Tortur Intelektualnych -- Ekspozytura na S24
45 obserwujących
946 notek
722k odsłony
1318 odsłon

Panie prezydencie Sutryk: do roboty!

Wykop Skomentuj21

Notka numer 900 więc musi być uroczyście. Uroczyście, to znaczy o Wrocławiu. A skoro myślę "Wrocław" to widzę włodarza: prezydenta Jacka Sutryka.

Prezydenta namaszczonego przez poprzedniego pierwszego mieszkańca czyli Rafała Dutkiewicza. Ten zaś był onegdaj namaszczony przez pana Zdrojewskiego.

Pan Sutryk nie jest nową osobą w ratuszu, przez wiele lat był dyrektorem Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego. Wrocławia, oczywiście. Powinien więc znać miasto i jego problemy. Zamiast tego idzie w ślady pani Dulkiewicz, obecnie powszechnie znanej a jeszcze w ubiegłym roku powszechnie nieznanej. Oto dzisiaj, w trakcie dyskusji w jednej rozgłośni radiowej rzekł był (za dziennik.pl):

image

Tymczasem również dzisiaj, Gazeta Wrocławska (nie mylić z GW!) doniosła co następuje:

image


Praktycznie nie ma dnia we Wrocławiu aby nie doszło do jakiegoś zdarzenia związanego z miejskimi tramwajami: a to się tramwaj zepsuje, a to się wykolei. Albo zwrotnice nie pozwolą się przestawić. Jeszcze niedawno było tak, że nowo zakupione tramwaje ... nie mieściły się na niektórych przystankach - trzeba je było modernizować. Stwierdzono to dopiero wówczas, gdy ... tramwaje wyjechały z zajezdni. Tak przygotowano przetarg i działania związane z włączeniem zakupionych pojazdów do ruchu.

To też doniesienia z dnia dzisiejszego:

image

image


Pan prezydent Sutryk ma fajną, odpowiedzialną pracę - przecież gdyby nie była fajna to by się jej nie podjął. Czyż nie?  I za to bierze wynagrodzenie a nie za jeżdżenie po Polsce i uprawianie politykierstwa. Celowo używam tego słowa, bo działania grupki "samorządowców" ujawnione w pełnej krasie w Gdańsku z polityką nie mają wiele wspólnego. Jeżeli cokolwiek ...


Do roboty panie prezydencie Sutryk: torowisko czeka!

Pani Dulkiewicz może poczekać, zresztą ma swoje obowiązki.


Wykop Skomentuj21
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka