2 obserwujących
552 notki
217k odsłon
  153   0

Ryśkowa Madera przeszła do historii TT

madera Rysiek kod pielgrzymka
madera Rysiek kod pielgrzymka

Przez parę lat administrowałem pewnym forum. Było ono oparte na darmowym (na licencji open surce) silniku phpbbforum Całkiem było zgrabne i dość plastyczne. Od biedy można by je samą konfiguracją przekształcić w coś w rodzaju serwisu blogowego przypominającego dawny salon24 pod wzgl. funkcjonalności. Wykupienie (wyhostowanie) serwera na rok kosztowało mnie 300zł domena ok 10zł w nastp roku ok 100zł Kolega informatyk postawił i skonfigurował mi forum w jeden wieczór za zgrzewkę piwa.

Reszty nauczyłem się administrując tym forum.

Serwis blogowy byłby całkiem niezły. Jedynym jego minusem byłoby to że nie można by w nim zakładać bloga w drodze automatycznej rejestracji. Trzeba by się zgłaszać do admina żeby przyznał odp uprawnienia i miejsce. Myślę że są na salonie fachowcy, którzy znają lepsze rozwiązania jeśli idzi e o stworzenie serwisu blogowego odpowiadającego specyfice i przyzwyczajeniom tutejszych użytkowników więc dziwi mnie dlaczego jeszcze tu siedzimy :)

Takiego chamstwa jak nas tutaj dziś spotkało nie da się chyba dłużej tolerować? Szczegółów nie muszę tłumaczyć


Jan Sliwa · 

I bez trolli?

Trole są jak wszędzie ale w ustawieniach bbforum można było przyznać niektórym  zalogowanym użytkownikom (blogerom) uprawnienia moderatorów do banowania trolli i wywalania ich notek 
Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale