wPolityce.PL
Pokaz chamstwa w wykonaniu duetu Niesiołowski-
Dworak. "To jeszcze tego Rydzyka ćwiczycie? (...)
Bydło. Jednym słowem bydło" Zobacz wideo!
Fot. wPolityce.pl
Stefan Niesiołowski, głównie dzięki głosom swoich kolegów partyjnych z Platformy Obywatelskiej zachował immunitet, przez co nie będzie mógł stanąć przed sądem za haniebne słowa o rodzinach ofiar katastrofy smoleńskiej.
Od naszego Czytelnika otrzymaliśmy z kolei film z kolejnym pokazem chamstwa w wykonaniu byłego wicemarszałka Sejmu.Tym razem rozmówcą Niesiołowskiego był Jan Dworak, przewodniczący KRRiTV. Rozmowa dotyczyła - a jakże! - Telewizji Trwam i walki milionów ludzi o jej obecność na multipleksie. Wywiązał się następujący dialog:
Niesiołowski: Cześć. To jeszcze tego Rydzyka ćwiczycie?
Dworak: Tak. Teraz jesteśmy przed Komisją Odpowiedzialności Konstytucyjnej.
- Nie przejmuj się.
- To jakieś bzdury.
- Bydło. Jednym słowem bydło. Cesarz Kaligula, cesarz Kaligula, cesarz Kaligula...
- No... Cześć.
Rozmowę można zobaczyć na poniższym filmiku. Drwiny, kpiny, bezczelne uśmiechy na twarzach i pokaz niebywałego chamstwa. Dworak wydawał się być nieco zmieszany, gdy usłyszał słowa o "bydle", ale w końcu mu przeszło i z radosną miną przyjął wystąpienie Niesołowskiego.
Zresztą - co tu dużo pisać, zobaczcie i oceńcie państwo sami:
www.youtube.com/watch
Patriota Takiej schizofrenii i zakłamania mogą dopuścić się tylko ludzie, którzy własnych obywateli mają za stado tępaków i debili. http://warszawskagazeta.pl środa, 22 czerwca 2011 Nie możemy dopuścić, by Tusk ze swoją ferajną rządził kolejne 4 lata. Należy przebić się przez medialną blokadę. Wystarczy przesłać znajomym linka i poprosić o dalszą dystrybucję. http://tv.nowyekran.pl/post/22186,niszcz-falszyzm-nie-odpuszczamy
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Rozmaitości