Swobodna energia
W nauce, podobnie jak w życiu, najważniejsza jest prawda.
11 obserwujących
152 notki
182k odsłony
1407 odsłon

ISO - potencjalny promotor epokowego odkrycia

Wykop Skomentuj7

Wczoraj w odpowiedzi na list Instytutu Spraw Obywatelskich pt. "Chcemy poznać Twoje zdanie nt. elektrosmogu", z 5 grudnia 2019 roku, w którym nadawca proponuje wypełnienie związanej z tym tematem ankiety, napisałem co następuje:

Proszę nie obrażajcie się! Ale taka ankieta nie doprowadzi Was do celu, który ma polegać na ograniczeniu wysyłania elektrosmogu w otaczającą nas  przestrzeń, a w szerszym znaczeniu, do eliminacji zagrożenia dla człowieka. Do tego celu może doprowadzić podniesienie ogólnej wiedzy społeczeństwa. Bo elektrosmog jest jednym z wielu innych czynników, jakie zagrażają egzystencji człowieka na Ziemi.
Proponuję, żebyście zaczęli rozpowszechniać wiedzę o odkryciu, które może radykalnie zmienić poglądy społeczeństwa Polski, a także innych krajów, na temat podstawowych praw fizyki. Istota tego odkrycia jest prosta - odkrycie wyjaśnia, że zasada zachowania energii jest zasadą błędną. W największym skrócie można powiedzieć, że hołdowanie tej zasadzie jest do pewnego stopnia  zagrożeniem dla egzystencji człowieka na Ziemi. Piszę tu "do pewnego stopnia", bo dla potrzeb człowieka można wykorzystać energię wiatrów oraz cieplną energię Słońca. Ale te możliwości są ograniczone. Natomiast nieograniczone możliwości wytwarzania energii i wykorzystania jej dla potrzeb ludzi stwarza ten fakt, że w rzeczywistości fizyczne prawa tego nie zakazują. Należy jedynie opracować odpowiednie technologie wytwarzania tej energii. Pierwsze kroki w opracowaniu takich technologii zostały już zrobione.  Niezgodnie z zasadą zachowania energii działają:
- magnetyczny generator energii - prezentowany w niektórych uniwersytetach - przykład na stronie http://poselenie.ucoz.ru/publ/dejstvujushhij_magnitnyj_dvigatel/6-1-0-343, https://www.youtube.com/watch?v=Z5LdDuxFdPg,
- kawitacyjny generator ciepła - omawiany w filmie na stronie https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=t93Zswol8NA,
- mikrofalowy silnik eM-Drive - testowany na stacji kosmicznej przez NASA (https://pl.wikipedia.org/wiki/EmDrive).
Aby poznać, na jakich zasadach odbywa się praca takich urządzeń, zapraszam do zapoznania się z artykułem "Ograniczone działanie zasady zachowania energii" na https://www.salon24.pl/u/swobodna-energia/725784 oraz z treścią artykułów, do których kierują znajdujące się tam odnośniki.
Proponuję poczytać i rozpowszechniać nową wiedzę o działaniu praw fizycznych. Rozgłaszanie informacji o tym, że obowiązująca obecnie fizyczna wiedza wymaga naprawy, pomoże ludziom zrozumieć błędy twórców tej wiedzy. Między innymi pomoże zrozumieć błędną ideę bezprzewodowego przesyłania elektrycznej energii o dużej mocy na odległość. Jeśli ten wynalazek Tesli zostałby ostatecznie zrealizowany i energia elektryczna, jaką człowiek wykorzystuje w codziennym życiu, byłaby przesyłana bezprzewodowo, to na Ziemi nie byłoby miejsca dla zdrowego życia ludzi i zwierząt.

Z poważaniem
Bogdan Szenkaryk "Pinopa"

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Technologie