Po ostatnich „zwinięciach” kilku użytkowników, wygląda na to, że blokowanie użytkowników odbywa się wg nieznanych kryteriów. Nieznanych chyba nie tylko użytkownikom, ale również samym administratorom. Szczególnie bulwersujący jest fakt zablokowania użytkownika o nicku Molasy, który został dziś „zwinięty” bez uprzedniego poinformowania go o powodzie blokady. Sprawa jest bulwersująca i niezrozumiała, ponieważ miała miejsce następnego dnia po tym, jak na SG opublikowano notkę Molasego pt. „W Heliosie, Agory kinie, siedzą tylko świnie!”
Trudno zrozumieć, jak można jednego dnia „nagradzać” blogera, zresztą za świetną notkę, umieszczeniem jej na SG, a następnego dnia, tegoż samego blogera, zwyczajnie zablokować, prawdopodobnie za tę samą notkę.
W związku z tą sytuacją oczekujemy od Administracji S24 wyjaśnienia, czy nie doszło do pomyłki, a jeżeli doszło, to kto się pomylił i kiedy? Czy pomylił się admin, który umieścił notkę Molasego na SG, czy ten, który autora zablokował?
Mamy prawo przypuszczać, że w przypadku Molasego, admini wykazali się niekompetencją, czyli nieznajomością obowiązującego regulaminu. Chcielibyśmy wiedzieć jakie kryteria zostały zastosowane przy podejmowaniu tej decyzji. Ponieważ podjęta decyzja wygląda na niefortunną, wynikającą z braku konsekwencji, mamy nadzieję, że administracja w celu naprawienia własnego błędu, wycofa się z niej i odblokuje blogera Molasego, jednego z najbardziej wartościowych blogerów na S24. Naprawdę nie warto więcej tracić dobrych autorów, których pozostało tu już niewielu.
Uzasadnienie blokady, które przed chwilą przedstawił Molasy, jest delikatnie mówiąc nieprzekonujące, gdyż zarzut obrażania przez niego innych użytkowników jest nieprawdziwy. Zachowanie Molasego niczym nie różni się od zachowania osób, które miał rzekomo obrazić. Jego reakcje są adekwatne w stosunku do zachowania wymienionych osób.
Zagadkowo wygląda również sprawa zablokowania Azalii i Julci. Uzasadnienie, że jest to jedna osoba, jest nieuprawnione, gdyż wielu z nas wie, że są to dwie rózne osoby, które znamy z kontaktów prywatnych.
Administracjo, apelujemy o profesjonalizm, obiektywizm i konsekwencję przy podejmowaniu wszelkich decyzji.
No i oczywiście prosimy o odblokowanie wymienionych użytkowników.
Inne tematy w dziale Rozmaitości