92 obserwujących
472 notki
1210k odsłon
1383 odsłony

Na 1 listopada - lista

Wykop Skomentuj5

Blankenhain, powiat Weimar, komenda w: Tonndorf

Blechhammer, powiat Cosel / Oberschlesien (Górny Śląsk) (Blachownia Śląska, dzielnica Kędzierzyna-Koźla)

Bleicherode / Sachsen

Blizyn / Generalgouvernement (Generalne Gubernatorstwo), Deutsche Ausrüstungswerke GmbH, komenda w: Radom

Blumenthal

Bobrek, powiat Krenau

Bochum, Bochumer Verein

Bochum, Eisen-und Hüttenwerke

Bocien

Bodtenberg bei Weimar / Thüringen, Innenkommando des KL Buchenwald

Böhlen, powiat Borna (przedtem: powiat Leipzig)

Bohnsack bei Danzig

Boizenburg, powiat Hagenow, obwód Schwerin

Bolkenhain bei Strieokręg / Niederschlesien (Dolny Śląsk)

Bolzano

Bomlitz, powiat Fallingbostel

Bor-Budy

Börgermoor, gmina Surwold

Borgo San Dalmazzo

Born / Pommern (Pomorze)

Börnicke, powiat Osthavelland

Botten / Botschin (Bocień)

Bozen (Bolzano)

Božičany

Brandenburg

Brandhofen / Niederschlesien (Dolny Śląsk)

Braunschweig, Lager Büssing und Schilldenkmal

Braunschweig, SS-Junkerschule

Braunschweig, SS-Reitschule

Braunschweig, Stahlwerke

Braunschweig, Truppenwirtschaft

Brauweiler bei Köln

Bredow

Breendonk (Breendonck) / Belgien (Belgia)

Breitenau / Hessen (przedtem: Hessen-Nassau)

Breitenfelde / Schleswig-Holstein

Bremen, Behelfswohnbau

Bremen, Borgwardwerke

Bremen, Deschimag, Lager Schützenhof

Bremen, Ochtumsand

Bremen-Blumenthal, Deschimag

Bremen-Farge

Bremen-Findorf ("Missler")

Bremen-Neuenland

Bremen-Osterort

Bremen-Vegesack

Bremerhaven ("Langlütjen")

Breslau I, Famo-Werke

Breslau II (Wrocław II)

Breslau-Deutsch Lissa (Leśnica (Wrocław))

Breslau-Dürrgoy (Tarnogaj)

Breslau-Hundsfeld (Wrocław-Psie Pole)

Bretstein, powiat Judenburg / Österreich (Austria)

Brieg (Brzeg) / Schlesien (Śląsk)

Briesen

Brněnec

Brno

Brodnica

Bromberg (Bydgoszcz) / Reichs okręg Danzig-Westpreußen (Gdańsk-Prusy Zachodnie)

Bromberg-Brahnau

Bromberg-Ost

Brüningsau, powiat Rosenheim

Brünn (Brno) / Reichsprotektorat Böhmen und Mähren (Protektorat Czech i Moraw)

Brünnlitz (Brnenec) / Sudetenland (Kraj Sudetów), powiat Mährisch-Trübau (przedtem: powiat Zwittau)

Bruntál

Bruss-Sophienwalde (Brusy-Dziemiany), powiat Konitz / Westpreußen (Prusy Zachodnie)

Bruttig

Brüx

Buchenwald, wcześniej Ettersberg: SS-Baubrigade I, SS-Baubrigade III, SS-Baubrigade IV, SS-Baubrigade V West, SS-Eisenbahn-Baubrigade 1, SS-Eisenbahn-Baubrigade 2, SS-Eisenbahn-Baubrigade 3, SS-Eisenbahn-Baubrigade 10

Buchwald-Hohenwiese, powiat Hirschberg / Niederschlesien (Dolny Śląsk) komenda w: Hirschberg

Budki / Estland (Estonia)

Budweis (České Budějovice) / Reichsprotektorat Böhmen und Mähren (Protektorat Czech i Moraw)

Budy, powiat Biala (przedtem: powiat Bielitz-Land)

Budzyn, powiat Krasnik / Polen (Polska)

Buna-Werke

Bunzlau I / Niederschlesien (Dolny Śląsk)

Bunzlau II / Niederschlesien (Dolny Śląsk)

Burgau, powiat Günzburg (Frauenlager, obóz kobiecy)

Burgau, powiat Günzburg (Männerlager, obóz męski)

Burggraben, Kokoschken (Kokoszki)

Burgkirchen

Burgsdorf, gmina Bychow

Buttelstedt, powiat Weimar

Bydgoszcz

Cacak / Serbien (Serbia)

Calw, powiat Calw

Carpi

Cementownia Lagisza

Cernay

České Budějovice

Charlottengrube, gmina Rydultau, powiat Rybnik

Chelmek-Paprotnik

Chelmno

Chemnitz

Chinow / Pommern (Pomorze)

Chorabie-Krobia

Chrastava

Christianstadt, powiat Crossen

Chrzanow-Krenau

Cieszyny

Cinq Fontaines

Cochem-Bruttig

Coka

Colditz, powiat Grimma / Sachsen

Colmar

Columbia

Compiegne / Frankreich (Francja)

Crawinkel, powiat Gotha / Thüringen, komenda w: Ohrdruf

Czechowice

Czechowice-Dziedzice

Czernica

Czwartaki

Dabelow, powiat Neustrelitz (przedtem: powiat Strelitz)

Dachau (Hauptlager, obóz główny)

Dachau, Entomologisches Institut

Dachau, Pollnhof

Dachau, Präzifix

Dachau, Wülfert

Dallgow / Döberitz

Dalum, powiat Meppen, komenda w: Meppen-Versen

Damerau (Männerlager, obóz męski) / Danzig-Westpreußen (Gdańsk-Prusy Zachodnie)

Dammsmühle, gmina Schönwalde, powiat Niederbarnim

Damshöhe

Danzig, Schichau-Werft

Danzig, SS-Hauptversorgungslager

Danzig, SS-Oberabschnitt Weichsel

Danzig, Viktoriaschule

Danzig-Holm, Marinebauleitung

Danzig-Langfuhr, Führerschule

Danzig-Langfuhr, Verwaltung

Danzig-Neufahrwasser

Danzig-Neufahrwasser, Firma Borchardt

Danzig-Ohra (Männerlager = obóz męski)

Danzig-Oliva, Firma Boetzel

Danzig-Oliva, Firma Penner

Danzig-Oliva, Reitschule

Danzig-Schellmühl, Carstens

Danzig-Schellmühl, Faßfabrik, Firma Jost

Danzig-Troyl, Danziger Werft

Danzig-Westerplatte

Danzig-Zigankenberg

Darmstadt

Daudenzell

Dautmergen, powiat Balingen

Dedinje / Serbien (Serbia)

Den Haag

Derendorf

Dernau, powiat Ahrweiler

Dessau / Anhalt

Deutsch Lissa

Deutschoth / okręg Westmark, komenda w: Longwy-Thil

Deutz

Dippoldsau, powiat Steyr, komenda w: Großraming

Döberitz, powiat Osthavelland

Dodenhöft

Domachau / Westpreußen (Prusy Zachodnie)

Dondangen (Dundaga) / Lettland (Łotwa)

Dora-Mittelbau, gmina Nordhausen, wraz z: SS-Baubrigade I, SS-Baubrigade III, SS-Baubrigade IV, SS-Baubrigade V West, SS-Eisenbahn-Baubrigade 1, SS-Eisenbahn-Baubrigade 2, SS-Eisenbahn-Baubrigade 8

Dörbeck / Ostpreußen

Dormettingen, powiat Balingen

Dornburg, powiat Zerbst

Dörnhau, powiat Waldenburg / Niederschlesien (Dolny Śląsk), komenda w: Wüstegiersdorf

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale