szestow szestow
33
BLOG

Tusk w okopach Św.Trójcy

szestow szestow Polityka Obserwuj notkę 1

SLD PO LPR przegrają te wybory, bo nie potrafią walczyc. Są jak Gołota przed walką z Lewisem oszołomieni i zdezorientowani "dazed and confused". Potrafią tylko zrobic z tchórzostwa bilboardy i spoty tv w stylu " my was nie lubimy i jesteście be!". Jak dzieci w piaskownicy. Potrafią krzyczec w mediach i posługiwac się sądami aby straszyc w stylu "bo poskarże się tacie!". W PiSie tez duzo cieniasów lecz wiekszośc nie pęka. Gdyby nie daj Boże Polskę najechali Ruscy, Niemcy czy Arabowie to w okopach Św.Trójcy miałbym większe zaufanie do Gosiewskiego czy Kurskiego niż do Tuska czy Komorowskiego. Giertych schowałby się w latrynie razem z Chlebowskim. Lepper by walczył. Pawlak z Kalinowskim też. Chłopy po wojsku, tylko zagubione. Sadurski z Michnikiem, Żakowskim i Geremkiem uciekliby do Florencji lub Nowego Jorku, a Kaczyńscy...

Oni mają w sobie coś z Prezydenta Starzyńskiego. Nie uciekliby choc niezbyt imponujący ciałem lecz duchem mocni.

Dlatego wygrają te wybory, bo potrafią walczyc. Nie mają przeciwników i Sierakowski nie ma zbyt dużego zaplecza...

szestow
O mnie szestow

Niegdyś gniew przemawiał kindżałami (Lew Szestow) W polityce mieć rację nie znaczy opanować scenę, ale w pierwszym akcie przewidzieć trupa w akcie piątym (N.G. Davila)

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (1)

Inne tematy w dziale Polityka