szestow szestow
25
BLOG

Autorom spotu - wstyd mi za was !

szestow szestow Polityka Obserwuj notkę 5
U inteligentnych ludzi nowy spot PiSu budzi wstręt. Za tę pseudoreklamę stracą co najmniej parę punktów procentowych i głupi Kamiński ( jeśli on był autorem ) powinien wyleciec z partii. Kiedy PiS zwycięża spokojem Natalii-Świat, Czartoryskiego czy Kaczyńskiego oraz temperamentem Gilowskiej czy Cymańskiego, to nagle pojawia się taka chamska buta, kopniak dla wszystkich dobrze myslących o tej partii. Przypuszczam, że młodzi i głupi kręcący sie wokół Kaczyńskich postanowili dolac oliwy do ognia, bo były jakieś pieniądze do zarobienia w kampanii. Uwierzyli w siebie i swoją wielkośc tak bardzo, że przestali się różnic od tych o których chcieli zrobic reklamę. Za PiS jest mi po tej reklamówce wstyd!
szestow
O mnie szestow

Niegdyś gniew przemawiał kindżałami (Lew Szestow) W polityce mieć rację nie znaczy opanować scenę, ale w pierwszym akcie przewidzieć trupa w akcie piątym (N.G. Davila)

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (5)

Inne tematy w dziale Polityka