Żenujące te medialne antyrokitowe komentarze. Tyle nienawiści i żółci do Nelly i Jana Marii. Dlatego, że wybrali inną drogę. Gdzie ta chrześcijańska i oświecona miłośc do ludzi. Jesteśmy tacy fajni na pokaz, ale w środku płacz i zgrzytanie zębów. Rokita wbił swoim odejściem z tej nijakiej partii gwózdz do trumny Tuskowi i obecnej oligarchii zarządzającej Platformą. Są oni niezdolni i mściwi. Nawet kampanii reklamowej nie potrafią zrobic. Po przegranych wyborach, będą mogli winic tylko siebie za brak zdolności konkurowania z PiSem. Tuska powinien zarząd Platformy już po podliczeniu wyników odsunąc od rządzenia. Tak się robi na świecie o którym tak ze znajomością wypowiadają się wielbiciele medialni PO. Gnicie Platformy zaowocowało teraz odejściem Rokity. Typasy takie jak Tusk, Komorowski, Niesiołowski oraz ich chłoptaś Nowak doprowadziły do degrengolady partii, która miała chęc rządzic, lecz nie miała żadnej idei w sobie poza zarabianiem szmalu na państwie. Brak jakichkolwiek twórczych myśli, brak dyskusji merytorycznej o tym jak pokonac Kaczyńskich i jałowa do bólu kampania wyborcza. To wina zarządu. Sikorski nie będzie żadnym zbawieniem. Tak jak Borusewicz. Gdyby doły partyjne były ciut ideowe, to zareagowałyby wcześniej na taką samowolkę niezdolnego zarządu lecz one są statyczni do bólu i czekają tylko na rozdział stanowisk. Mam nadzieję, że się te Piskorskie-bis nie doczekają rządzenia. Jak rządzą w Warszawie to widac teraz po zablokowanym mieście. Oni są leniwi. To tak trudno zauważyc?
29
BLOG



Komentarze
Pokaż komentarze (1)