Własnie ogłoszono nowy ranking Transparency Interantional na rok 2007 z którego wynika, że spada w Polsce korupcja choc dalej jest ona ogromna ( 61 miejsce!) Obecnie posiadamy w skali 0-10 4,2 pkt czyli powstrzymaliśmy tendencję spadkową z lat 1996 (1-sze notowanie Polski) - 2005 i rok ubiegły był juz na plusie (0,3 pkt). Zawdzięczamy tę tendencję przede wszystkim Ziobrze i PiSowi, których praca nie idzie na marne. Dzisiaj znów słyszę głosy "obrońców demokracji", notariuszy, lekarzy czy sędziów oburzonych działaniami Zbyszka Zobry, widac czują strach przed każdą łapówką daną czy wziętą. Przed każdym nieprawnym działaniem przeciw państwu. To Ziobro jest dla mnie bohaterem, a nie te skorumpowane pozostałości po komunie. Niezlustrowane i bezkarne. Pochowane w redakcjach, szkołach wyższych, mediach czy polityce.
Dlatego głosuję na PiS, bo świat po takim raporcie bedzie nas bardziej cenił widząc naszą walkę z łotrostwem III RP.



Komentarze
Pokaż komentarze (46)